Organizacja KSW poinformowała na swoich mediach społecznościowych o kolejnym pojedynku dodanym do najbliższej gali. Podczas KSW 69 zmierzą się ze sobą dwaj polscy koguci, Paweł Polityło oraz Patryk Chrobak.

Polityło (MMA 6-3) dla lidera polskiego MMA walczy z przerwami od 2017 roku. W tym czasie stoczył sześć walki dla KSW, z których wygrał połowę. Ostatni pojedynek przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Bruno Santosem. Miało to miejsce w lipcu ubiegłego roku na gali KSW 62. Polityło 5 z 6 walk wygrywał dzięki decyzji sędziów punktowych. Polak na co dzień do swoich pojedynków przygotowuje się w dublińskim klubie SBG Ireland.

Chrobak (MMA 3-1) swój ostatni pojedynek przegrał z Khurshedem Kakhorovem przez nokaut kolanem podczas gali EFM 4 w lipcu 2020 roku. Wszystkie swoje wygrane Polak odnosił przed czasem. Chrobak w swojej karierze walczył również m.in. dla organizacji Celtic Gladiator. 22-latek na co dzień trenuje w klubie DAAS Berserker’s w Bielsku-Białej pod okiem trenera Damiana Herczyka.