Damian Herczyk – trener oraz właściciel klubu Berserkers Team Bielsko-Biała poinformował o kolejnej walce swojego podopiecznego Pawła Brandysa (9-6-2). Co ciekawe, Polak tym razem odwiedzi Słowację, gdzie zmierzy się z Csabą Hoczem (4-1) na Cage Fighting, 13 grudnia. Na przygotowanie zatem ma mało czasu, bo tylko dwa tygodnie.

Paweł swoją zawodową karierę rozpoczynał w PLMMA, następnie miał nieudany angaż w FEN, kiedy to przegrał dwa pojedynki. Po porażce z Bartoszem Leśko wystąpił na Babilon MMA 4, a tam już w pierwszej rundzie popisał się nokautem. Walczył także z doświadczonym Karolsem Vemolą. Jego ostatni pojedynek to także kolejny krok w przód, na gali Celtic Gladitro 24 – Brandys w niespełna dwie minuty odprawił Shauna Lomasa.

Kim jest Hocz? To 24-letni zawodnik pochodzący z Węgier, który w tym roku stoczył już 3 pojedynki. Jego bronią z pewnością jest BJJ, większość walk amatorskich kończył przez poddania. Startował także w różnych turniejach graplerskich i posiada purpurowy pas BJJ. Jego parterowe osiągnięcia warto prześledzić na Instagramowym koncie.

A post shared by (@csaba_hocz) on

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.