Israel Adesanya może mieć innego rywala niż Yoel Romero na UFC 248. Prezydent UFC zapytany o aktualną sytuację mistrza kategorii średniej odpowiedział, że bardzo możliwe, że Paulo Costa będzie gotowy do walki w oktagonie szybciej, niż przewidywano. Wtedy to Brazylijczyk mógłby być kolejnym rywalem Adesanyi na zbliżającej się gali w Las Vegas.

Nie mamy żadnych problemów z tym zestawieniem. Chcemy zestawić Adesanyę z Romero na UFC 248. Walczyliby na tej samej rozpisce co Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang.

Pozostaje jedno pytanie. Nie wiem czy widzieliście w mediach społecznościowych to co robi Costa. Wygląda na to, że jest gotowy na walkę i mówi, że może wziąć tę walkę. Wygląda naprawdę dobrze, ale chcemy jeszcze usłyszeć opinię lekarzy. Chcemy żeby potwierdzili, że może zawalczyć tak szybko po kontuzji. Po co mielibyśmy się śpieszyć?

Pracujemy nad tym.

Adesanya (18-0 MMA) zdobył pas mistrzowski w walce z Robertem Whittakerem, którego znokautował w drugiej rundzie pojedynku. Mistrz twierdzi, że jeśli Costa (13-0 MMA) nie może walczyć z powodu kontuzji to chętnie zmierzy się z Yoelem Romero, który od lat jest w czołówce kategorii średniej. Wygląda na to, że wszystko zależy od stanu zdrowia Brazylijczyka. Jeśli lekarze potwierdzą jego gotowość do występu w oktagonie to zapewne on będzie kolejnym pretendentem w dywizji do 84 kilogramów.

UFC 248 odbędzie się 7 marca w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.