Patrik Kincl, mistrz kategorii średniej Oktagon MMA, przedłużył kontrakt z obecnym pracodawcą. Jednocześnie wiemy już kiedy popularny „The Inspector” powróci do klatki. Jak podaje słowacko-czeska organizacja, 34-latek wystąpi na gali Oktagon 58, a jego rywalem będzie Matěj Peňáz. Gala Oktagon 58 odbędzie się 8 czerwca na stadionie Eden w Pradze, który szacuje się, że może na tym wydarzeniu pomieścić około 27 tysięcy widzów.

Kincl (MMA 28-10, 1 NC) obronił w ostatniej walce po raz trzeci pas mistrzowski kategorii średniej Oktagon MMA w poprzednim pojedynku. Czech podczas marcowej gali poddał w trzeciej rundzie Piotra Wawrzyniaka w walce wieczoru Oktagon 54. W przeszłości Kincl walczył w organizacji KSW, gdzie miał szansę zdobycia pasa mistrzowskiego dywizji półśredniej. Czech przegrał jednak starcie z Roberto Soldiciem po ciosach w trzeciej rundzie na KSW 63 we wrześniu 2021 roku. 20 z 28 zwycięstw zdobywał przez skończenia przed czasem.

Peňáz (MMA 9-1) w słowacko-czeskiej organizacji występuje przez prawie całą karierę. Obecnie Czech, który wywodzi się z K-1, jest na fali trzech zwycięstw. W styczniu pokonał Matthew Bonnera przez nokaut w drugiej rundzie na Oktagon 52. W sierpniu 2022 roku, 27-latek rywalizował o kontrakt z UFC na Dana White’s Contender Series, jednak przegrał przez poddanie w 47 sekund. 8 z 9 zwycięstw Czecha to skończenia przez nokauty. Peňáz zajmuje 3. miejsce w rankingu wagi średniej Oktagon MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Bantamweight

3,958 komentarzy 28,663 polubień
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,368 komentarzy 110,220 polubień

Kincl to ten odpad wyjebany przez Galaktycznych w nicosc?
:awesome:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

19,083 komentarzy 32,362 polubień

Kincl to ten odpad wyjebany przez Galaktycznych w nicosc?
:awesome:

Nie taki odpad bo (2-1 KSW) pokonał Drwala (KO1) i Tommy'ego (KO2), czyli pretendenta do pasa, a porażka tylko z Roberto (8-1 KSW) (KO3) który w KSW lał wszystkich po kolei... tylko raz nie dał rady przyszłemu mistrzowi UFC.
A w OKTAGONIE ma już 4-0...

Odpowiedz 4 polubień