Nie dojdzie do zaplanowanej z udziałem Patrika Kincla walki na Oktagon 58. Mistrz kategorii średniej z powodu kontuzji musiał wycofać się z pojedynku z Matějem Peňázem.

Kincl miał stoczyć czwartą obronę tytułu w starciu z Czechem. Gala Oktagon 58 odbędzie się 8 czerwca na stadionie Eden w Pradze, który szacuje się, że może na tym wydarzeniu pomieścić około 27 tysięcy widzów. Z powodu kontuzji byłego zawodnika KSW, organizacja Oktagon MMA musiała dokonać modyfikacji na karcie walk. Peňáz pozostanie na rozpisce czerwcowego wydarzenia, a jego przeciwnikiem będzie Vlasto Čepo. Starcie kategorii średniej nie będzie miało na szali tytułu tymczasowego.

Kincl (MMA 28-10, 1 NC) obronił w ostatniej walce po raz trzeci pas mistrzowski kategorii średniej Oktagon MMA w poprzednim pojedynku. Czech podczas marcowej gali poddał w trzeciej rundzie Piotra Wawrzyniaka w walce wieczoru Oktagon 54. W przeszłości Kincl walczył w organizacji KSW, gdzie miał szansę zdobycia pasa mistrzowskiego dywizji półśredniej. Czech przegrał jednak starcie z Roberto Soldiciem po ciosach w trzeciej rundzie na KSW 63 we wrześniu 2021 roku. 20 z 28 zwycięstw zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,965 komentarzy 27,510 polubień

cepo może jakimś cepem wygra
Szkoda Patrykosa

Odpowiedz polub