Panujący na tronie wagi piórkowej Bellatora, Patricio Freire powróci do oktagonu podczas gali Bellator 286. W swojej pierwszej obronie popularny „Pitbull” zmierzy się z Adamem Boricsem w walce wieczoru wydarzenia. Informację przekazał dziennikarz CBS Sports, Tommy Tran.

Freire (MMA 33-5) odzyskał pas kategorii piórkowej w rewanżowym starciu z A.J. McKee. Brazylijczyk w kwietniu na gali Bellator 277 okazał się lepszy od swojego rywala na pełnym dystansie. Trofeum utracił w pierwszej walce z Amerykaninem, w lipcu ubiegłego roku zostając poddanym w ciągu niecałych dwóch minut. Wcześniej „Pitbull” dzierżył również pas dywizji lekkiej organizacji, który zwakował w październiku 2021. 35-latek dla Bellatora walczy od 2010 roku. W tym czasie stoczył 26 walk, z których wygrał 21. Na swoim koncie ma wygraną przeciwko czołowemu zawodnikowi UFC, Michaelowi Chandlerowi. 23 z 33 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Borics (MMA 18-1) może się pochwalić serią czterech zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał Madsa Burnella na pełnym dystansie w marcu podczas gali Bellator 276. Węgier dla amerykańskiej organizacji walczy od 2017 roku. W tym czasie stoczył 11 pojedynków, z których wygrał aż 10. Wcześniej walczył dla takich organizacji jak m.in. Final Fight Championship oraz HFC. W tej drugiej dzierżył pas mistrzowski dywizji piórkowej. Popularny „The Kid” 10 z 18 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Gala Bellator 286 odbędzie się 1 października w obiekcie Long Beach Arena w Kalifornii. Podczas wydarzenia swój pojedynek stoczy dwukrotny przeciwnik „Pitbulla”, A.J. McKee. Niepokorny Amerykanin przejdzie do dywizji lekkiej, gdzie zmierzy się z Spikem Carlylem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

31,687 komentarzy 107,669 polubień

A trylogia z AJ? :juanlaugh:

Odpowiedz polub