Patricio Freire i Emmanuel Sanchez mają już wyznaczony termin swojej kolejnej walki. Dwóch zawodników kategorii piórkowej zmierzą się ze sobą w półfinale turnieju organizacji. Będzie to walka wieczoru gali Bellator 255, która odbędzie się 2 kwietnia tego roku. W pierwszej walce Freire wygrał na punkty z Sanchezem na gali Bellator 209 w Izraelu.

Freire (31-4 MMA) wygrał 6 ostatnich walk z rzędu. W tym czasie pokonał także zawodnika kategorii lekkiej, Michaela Chandlera, któremu odebrał pas mistrzowski dywizji do 70 kilogramów organizacji Bellator MMA. Aktualny podwójny mistrz w Bellatorze występuje od kwietnia 2010 roku. Na 31 wygranych, 22 zdobywał przed czasem. W ostatniej walce pokonał przez świetny nokaut Pedro Carvalho.

Sanchez (20-4 MMA) wygrał trzy ostatnie walki z rzędu. W ćwierćfinale turnieju wygrał z Danielem Weichelem przez decyzję sędziowską. Większość, bo 11 z 20 wygranych, zawodnik zdobywał przez werdykt sędziowski. W swojej karierze pokonał m.in. Daniela Strausa, Sama Sicilię i Marcosa Galvao.

Zwycięzca tej walki zmierzy sie z AJ McKee w finale turnieju.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.