Patricio Freire vs. Juan Archuleta oraz Gegard Mousasi vs. Lyoto Machida 2

Patricio “Pitbull” Freire wejdzie do turnieju 145 funtów Bellatora i przywita Juana Archuletę w pierwszej rundzie zmagań. Walka odbędzie się na Bellator 228, 28 września w  Inglewood.

Dla Brazylijczyka będzie to powrót po zdetronizowaniu Michaela Chandlera w wadze lekkiej i zostaniu mistrzem dwóch kategorii wagowych. Teraz przyszła pora na długo wyczekiwany turniej piórkowy.

Juan Archuleta to były mistrz King Of The Cage. Szturmem wszedł do organizacji Scotta Cokera tocząc aż 6 pojedynków w 2018 roku i wszystkie wygrywając. Teraz nadeszła jego chwila, zyskał uznanie w oczach kibiców oraz matchmakerów i już w pierwszej fazie otrzyma mistrzowską szansę.

Co-main eventem wydarzenia będzie rewanż Lyoto Machidy oraz Gegarda Mousasiego w 185 funtach.

„Leniwiec” w ostatniej walce niespodziewanie przegrał z Rafaelem Lovato Jr. podczas  Bellator 223. Zawodnik nie traci jednak czasu na rozmyślanie o porażce i postanowił podjąć „The Dragona”, który dołączył do grupy Viacom w grudniu 2018 roku. Machida z pewnością postara się po raz kolejny zaimponować i wykazać efektownym skończeniem tak jak zrobił to w ostatnim starciu z Chealem Sonnenem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.