Już w najbliższy weekend do klatki KSW powróci podwójny mistrz, Salahdine Parnasse. Z tej okazji najlepsza polska organizacja MMA postanowiła przypomnieć jego ostatnie zwycięstwo.

Parnasse w najbliższym starciu stanie do obrony pasa mistrzowskiego wagi piórkowej. Podczas KSW 85, które odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia, w Nowym Sączu, Francuz zmierzy się z Robertem Ruchałą. Polak dzierży tymczasowy pas kategorii piórkowej, a starcie obydwóch zawodników uświetni nadchodzące wydarzenie.

Organizacja KSW postanowiła przypomnieć ostatnie zwycięstwo Parnasse’a, po którym zdobył tymczasowy tytuł wagi lekkiej. Później mianowano zawodnika z Francji jako pełnoprawnego mistrza. 25-latek w listopadzie ubiegłego roku zmierzył się z Sebastianem Rajewskim w walce wieczoru gali KSW 76. Parnasse zdominował swojego przeciwnika i poddał go w czwartej rundzie rywalizacji duszeniem zza pleców. Poniżej nagranie całej walki z udziałem podwójnego mistrza KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

18,142 komentarzy 75,971 polubień

Salahdine mógły na jednej gali rozjebać cały klan Rajewskich - zapraszam do dyskusji.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,734 komentarzy 47,522 polubień

Nie nazywajcie tego zdobyciem pasa - pokonanie Rajewskiego to jak pobicie niepełnosprawnego. Zasadniczo to Saladyn dostał pas w prezencie.

Odpowiedz 1 Like