Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, szykuje się do debiutu w nowej dla siebie kategorii wagowej. Francuz zaprezentował fanom fragment przygotowań do występu w wadze półśredniej.

16 grudnia w Gliwicach podczas gali XTB KSW 89 Salahdine Parnasse spróbuje odebrać mistrzowski tytuł Adrianowi Bartosińskiemu i tym samym zostać mistrzem trzech kategorii wagowych organizacji KSW. Przed zbliżającą się walką Parnasse opublikował wideo z treningu siłowego i napisał:

Przygotowania do nowej kategorii.

Salahine Parnasse wywalczył tytuł wagi piórkowej w roku 2019 pokonując przed czasem Romana Szymańskiego. Kilka miesięcy później obronił go w starciu z Ivanem Buchingerem. W roku 2021 przegrał pojedynek z Danielem Torresem i utracił pas, ale w kolejnym boju poddał Filipa Pejicia i kilka miesięcy później zrewanżował się Torresowi w walce na gali KSW 65. Zasiadając ponownie na tronie wagi piórkowej Parnasse pokonał Daniela Rutkowskiego i ruszył na podbój wagi lekkiej. Na gali KSW 76 pobił Sebastiana Rajewskiego i wywalczył tymczasowy tytuł. W czerwcu tego roku miał zmierzyć się z w unifikacyjnym boju mistrzowskim z Marianem Ziółkowskim. Tuż przed walką na gali XTB KSW Colosseum 2 Ziółkowski musiał jednak wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji i zwakował pas. Dziś Parnasse dzierży więc dwa pełnoprawne tytułu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,872 komentarzy 2,867 polubień

Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, szykuje się do debiutu w nowej dla siebie kategorii wagowej. Francuz zaprezentował fanom fragment przygotowań do występu w wadze półśredniej. 16 grudnia w Gliwicach podczas gali XTB KSW 89 Salahdine Parnasse spróbuje odebrać mistrzowski tytuł Adrianowi Bartosińskiemu i tym samym zostać mistrzem trzech kategorii wagowych organizacji KSW. […]

Odpowiedz polub

click to expand...