Paige VanZant wielokrotnie informowała w mediach, że walka z Amandą Ribas jest ostatnią na jej obecnym kontrakcie zawodniczki z UFC. Teraz Amerykanka zamierza przetestować wolny rynek i wysłuchać ofert innych organizacji, bo jak twierdzi jej zarobki w UFC nie były imponujące. O potencjalnym angażu VanZant wypowiedział się prezydent Bellator MMA, Scott Coker.

Wiecie co, będę szczery – nie mieliśmy jeszcze poważnej rozmowy biznesowej. Z pewnością mamy dobrą relację z jej mężem, trenerami, menadżerami więc na pewno się do niej odezwiemy. Teraz pewnie potrzebuje czasu po podróży. Z tego co słyszałem to nie była to jakaś super zabawa. Słuchajcie, czy chcę robić biznesy z Paige VanZant? Tak, na pewno z nią porozmawiamy. Powiem tak – zrobimy wszystko żeby odbyć poważne rozmowy biznesowe w najbliższej przyszłości.

VanZant (8-5 MMA) w UFC występowała od listopada 2014 roku. Mierzyła się w tym czasie z takimi zawodniczkami jak Rose Namajunas, Michelle Waterson, Bec Rawlings czy Rachael Ostovich. Amerykanka ma ogromny potencjał marketingowy dzięki swoim występom w „Tańcu z Gwiazdami” oraz rozwiniętych mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 2.6 miliona osób.

Innymi zawodnikami, którzy związali się z Bellator MMA po zakończeniu współpracy z UFC są m.in. Ryan Bader, Gegard Mousasi, Rampage Jackson czy Chael Sonnen. Paige byłaby kolejnym nabytkiem organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera po zakończeniu kontraktu z największą organizacją MMA na świecie.

9 KOMENTARZE

 1. "Amerykanka ma ogromny potencjał marketingowy"

  Czy ona ma rzeczywiście taki ogromny potencjał? Moim zdaniem nie.

  Ogromny potencjał to miała Ronda czy Carano.

 2. "Amerykanka ma ogromny potencjał marketingowy"

  Czy ona ma rzeczywiście taki ogromny potencjał? Moim zdaniem nie.

  Ogromny potencjał to miała Ronda czy Carano.

  Ona ma potężny potencjał tylko w trochę innej branży 😉

  :star wars:

 3. Ktoś skutecznie jej wmówił, że wzbudza zainteresowanie fanów.  

   Moim zdaniem jej kariera pójdzie śladami naszego Borysa:  James 3$.

  Wraz z wybrańcem swym już zaczęli się powoli realizować na instagramach.  Czas na kolejny krok :goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.