Była zawodniczka UFC, a obecnie walcząca na gołe pięści – Paige VanZant podpisała umowę z Bare Knuckle Fighting Championship i wystąpi na gali 5 lutego 2021 roku. Jej przeciwniczką będzie pięściarka – Britain Hart. O starciu poinformował portal MMA Fighting, powołując się poza rozmowami z BKFC na zdjęcie w social media Paige.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Rozmowy z VanZant rozpoczęły się już kilka miesięcy temu, prezydent organizacji David Feldman we wcześniejszych rozmowach z portalem potwierdzał, że na 5 lutego szykuje dobrą kartę walk. Hart to wprawiona w boje na gołe pięści zawodniczka i naprawdę Paige dostała ciężką przeprawę jak na debiut. Britain w boksie amatorskim, jak i zawodowym nie miała osiągnięć, często przegrywała, ale na gołe pięści idzie jej całkiem nieźle. W listopadzie na BKFC 14 pokonała przez TKO Randine Elkholm.

To ogromna szansa – mówi Amerykanka dla MMA Fighting – jestem fanką tej organizacji i w końcu będę mogła pokazać swoje umiejętności bokserskie. Moja kariera w MMA uciekała się do tego, że jestem słaba w Jiu-Jitsu i dlatego przegrywałam. Teraz będzie inaczej.

Gala BKFC Knuckle Mania odbędzie się na Florydzie. W walce wieczoru zobaczymy Johnny’ego Bedforda oraz Dat Nguyena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.