2,5 miliona obserwujących na Instagramie oraz wiele szumu medialnego, te informacje idealnie opisują zawodniczkę UFC – Paige VanZant (8-4). Atletka z Nevady oraz jej życiowy partner – Austin Vanderford (9-0) od jakiegoś czasu publikują w mediach społecznościowych nagie zdjęcia. Na myśl nasuwa się pytanie – po co to robią? Czyżby odrobina sławy uderzyła im do głowy?

Odpowiedź poznamy w wywiadzie pary dla MMAFighting, zacznijmy od początku, czyli od Paige VanZant.

Na początku byliśmy na siłowni, Austin miał na sobie dziwne spodenki, były bardzo krótkie i myślałam, że ćwiczy nago. No i nagle wpadłam na pomysł, aby zasłonić nasze intymne miejsca sprzętem do ćwiczeń i pokazać, że razem pracujemy nad formą.

View this post on Instagram

Last nights workout 🏋️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Rezultat 143 000 polubień z pewnością wpłynął korzystnie na sponsorów oraz osoby, które dobrze płacą influencerom za promocję. Dalej kontynuuje zawodnik Bellatora i stwierdza on, że sesja z jego partnerką miała pokazać alternatywę dla strojów kąpielowych.

View this post on Instagram

It’s called art, you wouldn’t understand….

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

To nie jest jakiś pokaz w internecie – komentuje VanZant. Myślę, że chciałam pokazać nowy pomysł, jestem mężatką od półtora roku i uważam, że pary powinny mieć trochę zabawy. Akceptacja w związku jest niezwykle ważna, więc niektórzy powinni na to zwrócić uwagę.

Spędzamy ten czas na zabawie, rozprzestrzeniamy miłość. Nie wstydzę się tego, jak żyjemy a żyjemy pełnią życia.

Czyżby jednak nie do końca chodziło o ”codzienność”? Przypomnijmy, że kontrakt Paige z UFC dobiega końca i musi ona podnieść swoją wartość rynkową. W dodatku małżeństwo chce wziąć udział w programie – Nagi instynkt przetrwania, dzięki któremu mogliby zarobić całkiem niezłą sumę pieniędzy bez występ w oktagonie. Zatem w dzisiejszych czasach zasięg w mediach społecznościowych może znacznie przyczynić się do zarobków, a jakieś alternatywy po prostu trzeba mieć i tak należy tłumaczyć twórczość pary na Instagramie.

Wysłałam zgłoszenie do tego programu [Naked and Afraid], pokazałam im swój zasięg w mediach oraz to, co robimy z mężem. Mam nadzieję, że się tam dostaniemy.

37 KOMENTARZE

 1. Na początku byliśmy na siłowni, Austin miał na sobie dziwne spodenki, były bardzo krótkie i myślałam, że ćwiczy nago. No i nagle wpadłam na pomysł, aby zasłonić nasze intymne miejsca sprzętem do ćwiczeń i pokazać, że razem pracujemy nad formą.

  Piękna i wzruszająca historia. Nie zapomnę jej nigdy.

 2. Austin miał na sobie dziwne spodenki, były bardzo krótkie i myślałam, że ćwiczy nago.

  To już było – Austin Powers i złoty członek, czy jakoś tak

 3. To już mogli założyć konto na jakimś pornhubie i nie trzeba by się bić :yahoo::yahoo:

  Trzeba trzeba :devil smile1:

 4. Dlaczego zawodniczka UFC i jej partner publikują w sieci nagie zdjęcia?

  Bo w czasach zarazy Ich jedynym środkiem utrzymania zostało prowadzenie dopuszczalnego w mediach społecznościowych dość znanego w branży pornograficznej soft porn'ów. W tym przypadku w tematyce FIT.

 5. Co ona mu dupe liże na tym drugim zdjęciu ? ::clintdis::

  Może troszkę kultury. Proszę używać zwrotu rimming. Wulgarne zwroty mogą urazić miłośników, a jak wiemy tacy też są.

 6. Ona sobie nie zdaje nie zdaje sprawy , że jest kurewsko żałosna z tym swoim typem robiąc te zdjęcia i tańcząc? Kurwa mać. Szukanie atencji na siłę i nic więcej. Wypuściłaby seks taśmy i już inaczej by to wyglądało i wtedy znalazła by atencje a tak ?

 7. Wstyd jak chuj, za kilka szekli sprzedawac swoje cialo, prywatnosc i godnosc czlowieka. A wam – redakcjo, hanba za pudelkowe niusy.

 8. Wyszła z złożenia, że jak nie ma do zaoferowania formy i talentu w oktagonie, to przynajmniej cipę w internetach pokaże. Eot:fjedzia:

 9. Chryste panie, Paige bez ciuchów prezentuje się tragicznie :scary:

  To fakt bez ciuchów już nie jest taka fajna :korwinwhat:

 10. Alternatywa dla strojów kąpielowych.

  czy ci ludzie nie są popierdoleni?  Jaka alternatywa dla kąpielówek jest drążek do podciągania?

 11. Nie pudelkujcie rocksow!

  redakcjo, hanba za pudelkowe niusy.

  Z apelem o nie pudelkowanie na portalu to się spóźniliście dobrych kilka lat…

 12. No cóż, tylko zwykła karyna rozbiera się ze swoim mężem i podnosi swoją wartość rynkową, szukając przy tym atencji.

 13. Zróbcie newsa jak gdzieś będą jej serio gołe fotki z jakiegoś playboya albo jak gdzieś będzie leak, a nie takie coś ::clintdis::

 14. A kilka lat temu płakała wszem i wobec, że przezywali ją "Slutton"… Dziwnie to wygląda w kontekście świecenia golizną dla lajków.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.