Popularna prezenterka telewizyjna oraz od niedawna święcąca sukcesy zawodniczka MMA Karolina Owczarz, poprowadzi studio w trakcie trwania gali Wotore.

Karolina to była mistrzyni juniorek w boksie w kategorii do 57 kg. W 2011 roku, jako świeżo upieczona mistrzyni Polski, została zaproszona do Meksyku, gdzie wzięła udział w elitarnym show „Reto de campeonas”, promującym talenty pięściarskie z całego świata. Po powrocie do kraju stoczyła cztery zawodowe pojedynki, wszystkie wygrała. W 2013 roku, mając zaledwie 20 lat, zawiesiła karierę sportową, na rzecz kariery dziennikarskiej w Polsacie Sport, gdzie jako reporterka i prezenterka pracowała aż do debiutu w MMA, który nastąpił w 2018 roku na gali KSW 41.

W skład studia komentującego poczynania zawodników w turnieju, wchodzić będą takie osobistości jak:

Przemysław Saleta – kickboxer oraz bokser wagi ciężkiej. Mistrz świata, a także mistrz Polski tej pierwszej dyscypliny oraz mistrz Europy i interkontynentalny w tej drugiej. Wielka osobowość polskich sportów walki. Próbował swoich sił również w MMA.

Tomasz Drwal – Pionier MMA w Polsce (zaczynał w 2004 roku od walki z Piotrem Bagińskim) i pierwszy Polak w UFC. Po karierze w największej na świecie organizacji MMA, walczył dla najbardziej liczących się graczy w Polsce: KSW i MMA Attack.

Grzegorz Szulakowski – Popularny „Wariato” polskiego MMA. Zawodnik KSW, który walczy z czołówką wagi lekkiej. Po serii ośmiu zwycięstw z rzędu, w 2018 r. zmierzył się o pas z Mateuszem Gamrotem. Następnie z pierwszym pretendentem do tytułu Marianem Ziółkowskim a ostatnio z killerem z Rosji Szamilem Musajewem.

Michał Wlazło – Były zawodowy mistrz Europy w K-1 federacji UPKA i wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai. Od 2007 roku związany z MMA. W swym najsłynniejszym pojedynku, w walce wieczoru w Bukareszcie, zdemolował ważącego 160 kg rumuńskiego olbrzyma Alexandra Lungu. Brał udział w słynnym turnieju calcio storico we Florencji – średniowiecznego pierwowzoru piłki nożnej, stanowiącego połączenie walki wręcz z futbolem.

https://youtube.com/watch?v=iVbsWimEvrw

Wotore zbliża się wielkimi krokami. Już 18 stycznia pierwszy taki turniej w Polsce. Organizatorzy od początku postawili sobie za cel przywrócenie jakości rozgrywanych turniejów nawiązując do dawnych zwyczajów; pierwszych konfrontacjach Vale Tudo, gdzie zawodnicy w spektakularnych walkach na gołe pięści toczyli brutalne pojedynki.

Reguły pojedynku przewidują walkę bez rękawic. Zawodnicy mają do dyspozycji szeroki zakres technik jak rzuty, obalenia, dźwignie na stawy i wreszcie znane z boksu birmańskiego – uderzenia głową.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.