Gazeta Wrocławska poinformowała dziś, że policjanci z Kudowy-Zdroju zatrzymali byłego mistrza KSW, a obecnie zawodnika UFC, po tym jak awanturował się pod jednym z miejscowych hoteli.

Według oficera prasowego KPP w Kłodzku, Wioletty Martuszewskiej, „Gamer” podczas przeprowadzanej interwencji był agresywny, zakłócił nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a także kierował groźby karalne do policjantów i znieważył ich słowami powszechnie uważanymi za obelżywe.

Oświadczenie w tej sprawie wydał Mateusz Gamrot, który przyznał się do zarzucanych mu czynów:

Mateusz to były mistrz i największy dominator w historii wagi lekkiej w KSW. Czterokrotnie obronił pas, a w 2018 roku dodatkowo zdobył tron kategorii piórkowej, stając się „double champem”. Obecnie walczy w UFC, jednak w debiucie w największej na świecie organizacji MMA, przegrał z Guramem Kutateladze. Jego najsłynniejsze boje miały miejsce z Normanem Parkiem, z którym aż trzykrotnie się konfrontował w przeszłości. Boje te nie tylko były świetne ze sportowego punktu widzenia, ale też towarzyszył im mocny medialny szum, który obaj zainteresowani podsycali.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.