Kelvin Gastelum niespodziewanie bardzo szybko przegrał pojedynek z Jackiem Hermanssonem. „The Joker” w pierwszej rundzie poddał triumfatora TUF dźwignią na nogę. Po walce 28-latek wypowiedział się na temat trzeciej przegranej z rzędu w swoich mediach społecznościowych.

To naprawdę ośmieszające. Przepraszam. Moi trenerzy, rodzina, UFC, Dana White, Mick Maynard. Jestem dużo lepszym zawodnikiem niż to co dzisiaj pokazałem. Dziękuję moim przyjaciołom, rodzinie, trenerom za wsparcie. Kocham Was wszystkich.

W życiu możesz przegrywać, ale nigdy nie możesz się poddawać. Fakty są takie, że czasem porażki są potrzebne żebyś dowiedział się o tym kim jesteś, co możesz przezwyciężyć i jak możesz się dzięki temu rozwinąć.

Dla Gasteluma (15-6, 1 NC MMA) przegrał trzy ostatnie walki, kolejno z Israelem Adesanyą, Darrenem Tillem i teraz Jackiem Hermanssonem, W swojej karierze 28-latek wygrywał z m.in. Jacare Souzą, Michaelem Bispingiem, Johnym Hendricksem czy Timem Kennedym. W przeszłości zawodnik występował w kategorii półśredniej, lecz miał duże problemy ze zrobieniem limitu 77 kilogramów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.