Czerwcowa walka Oskara Piechoty w oktagonie UFC jest nadal aktualna. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze Marcel Dorff, na jednej z czerwcowych gal odbędzie się pojedynek, który ogłoszony był w marcu tego roku. Z powodu pandemii nieznana jest jeszcze lokalizacja, lecz dziennikarz potwierdził, że Polak zmierzy się 20 czerwca z Marc-Andre Barriaultem.

Piechota (11-3-1 MMA) wróci do oktagonu UFC po druzgocącej porażce przez nokaut na UFC 245 z Punahele Soriano. Polak przegrał trzy ostatnie pojedynki z rzędu, a czerwcowa walka będzie jedną z najważniejszych w karierze zawodnika. Jego obecny bilans pojedynków w największej organizacji MMA na świecie wynosi 2-3. 10 z 11 wygranych w karierze Polak zdobywał przed czasem.

Barriault (11-4 MMA) jest w podobnej sytuacji jak jego rywal, Piechota. Zawodnik przegrał trzy ostatnie pojedynki z rzędu, wszystkie przez decyzje sędziowskie. W tym czasie mierzył się z m.in. innym Polakiem, Krzysztofem Jotko, z którym przegrał przez niejednogłośny werdykt. W swojej karierze 8 z 11 wygranych zdobywał przez KO/TKO.

Na ten moment nieznana jest lokalizacja gali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.