Oskar Piechota

Oskar Piechota (11-2-1) otrzyma kolejną szansę od UFC i tym razem porażka może oznaczać zwolnienie z najlepszej organizacji na świecie. Polak wystąpi na numerowanej gali UFC 245, 14 października, a jego rywalem będzie niepokonany Punahele Soriano (6-0).

”Imadło” do UFC trafił prosto po zdobyciu mistrzostwa wagi średniej w Cage of Warriors przeciwko Jasonowi Radcliffe. Polak udanie debiutował w UFC pokonując Jonathana Wilsona, a następnie nokautując w pierwszej rundzie Tima Williamsa. Niestety czarne chmury nad głową Oskara pojawiły się od starcia z Geraldem Meeschaertem. Miejmy nadzieję, że wygrana w Las Vegas pozwoli mu na utrzymanie się w UFC.

Punahele rozpoczął od treningów MMA na Hawajach, następnie zawitał do klubu w Las Vegas- Xtreme Couture, gdzie obecnie trenuje np. Brad Tavares. Amerykanin do UFC dostał się dzięki programowi Dany White’a- DW’s Contender Series. Wygrał on wtedy z Jamie Pickettem i otrzymał kontrakt. W swojej karierze tem zawodnik tylko raz wyszedł poza 1 rundę, resztę pojedynków zakończył duszeniem zza pleców, bądź nokautem.

Aktualna rozpiska UFC 245:

145 lbs: Max Holloway vs Alexander Volkanovski- o pas 145 funtów
135 lbs (k): Amanda Nunes vs Germaine de Randamie- o pas 135 funtów kobiet
170 lbs: Santiago Ponzinibbio vs Robbie Lawler
125 lbs: Sergio Pettis vs Kai Kara-France
125 lbs (k): Jessica Eye vs Viviane Araujo
170 lbs: Matt Brown vs Ben Saunders
185 lbs: Oskar Piechota vs Punahele Soriano

14 KOMENTARZE

 1. ''Imadło'' do UFC trafił prosto po zdobyciu mistrzostwa wagi średniej w Cage of Warriors przeciwko Jasonowi Dacliffe.

  :jarolaugh:

 2. Patrząc na dotychczasowych przeciwników Soriano, to Oskar powinien mu zrobić dziecko w klatce (że tak pozwolę sobie sparafrazować nasz bokserski skarb narodowy).

 3. Ta gala jest 14 grudnia a nie października. Oskar powinien tym razem ogarnąć

  Tez sie zdziwilem ze to by bylo juz zaraz

 4. Warto było wygrać w Sopocie, by zwiedzić sobie Las Vegas. Nie za darmo, bo ciężko na to Oskarze zapierdalałeś. Jeśli to czytasz, to wiedz, że jestem z Tobą i trzymam kciuki za wygraną.

  #VaeVictisStyle

 5. Las Vegas, Prawdziwa  numerowana gala, a nie jakiś fajt najt, niezły ME..

  Imadło nie możesz tego zjebac. Trenuj i popsuj rekord temu gościowi!

 6. Ostatnia szansa dla Oskara. Jak przejebie to juz nie bedzie sentymentow. Rywala nie znam ale pewnie to jest wlasnie poziom Oskara nie oszukujmy sie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.