Oskar Piechota (11-3-1) zmierzy się z Marciem-Andre Barriaultem (11-4) na gali UFC w Saskatoon – 20 czerwca. Dla Polaka jest to ostatnia szansa, aby odbić się po trzech porażkach w największej organizacji MMA na świecie.

”Imadło” ostatni raz był widziany w akcji  w grudniu 2019 roku, kiedy został znokautowany lewym sierpowym przez Punahele Soriano. Niestety Polak znalazł się w bardzo złej sytuacji, bo była to jego trzecia porażka z rzędu w dodatku trzecia przed czasem. Piechota w UFC debiutował w 2017 roku, wygrał wtedy jednogłośną decyzją z Jonathanem Wilsonem, później podczas UFC Fight Night 126 znokautował Tima Williamsa.

W takiej samej, nieciekawej sytuacji jak Oskar znajduje się Marc-Andre Barriault. On także jest po trzech porażkach z rzędu, jednak on nigdy nie zaznał wygranej pod sztandarem UFC. Kanadyjczyk w lipcu ubiegłego roku mierzył się z Krzysztofem Jotko, przegrał wtedy niejednogłośną decyzją.

W stójce Marc jest w stanie zagrozić Piechocie, uderza on bardzo mocno i ciągle wywiera presję. Aspekt parterowy należy zdecydowanie do Oskara i zapewne do tego będzie dążył Polak podczas tej walki.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.