Oskar Piechota (11-3-1) zmierzy się z Marciem-Andre Barriaultem (11-4) na gali UFC w Saskatoon – 20 czerwca. Dla Polaka jest to ostatnia szansa, aby odbić się po trzech porażkach w największej organizacji MMA na świecie.

”Imadło” ostatni raz był widziany w akcji  w grudniu 2019 roku, kiedy został znokautowany lewym sierpowym przez Punahele Soriano. Niestety Polak znalazł się w bardzo złej sytuacji, bo była to jego trzecia porażka z rzędu w dodatku trzecia przed czasem. Piechota w UFC debiutował w 2017 roku, wygrał wtedy jednogłośną decyzją z Jonathanem Wilsonem, później podczas UFC Fight Night 126 znokautował Tima Williamsa.

W takiej samej, nieciekawej sytuacji jak Oskar znajduje się Marc-Andre Barriault. On także jest po trzech porażkach z rzędu, jednak on nigdy nie zaznał wygranej pod sztandarem UFC. Kanadyjczyk w lipcu ubiegłego roku mierzył się z Krzysztofem Jotko, przegrał wtedy niejednogłośną decyzją.

W stójce Marc jest w stanie zagrozić Piechocie, uderza on bardzo mocno i ciągle wywiera presję. Aspekt parterowy należy zdecydowanie do Oskara i zapewne do tego będzie dążył Polak podczas tej walki.

 

41 KOMENTARZE

 1. Patrząc na ostatnie walki Oskara to marnie to widzę ale będę optymistą i mam nadzieję że przez ten czas wyciągnął wnioski

 2. widzialem go przed wczoraj z wozeczkiem takim sportowym co to do roweru mozna przyczepic. Spacerowal wzdluz plazy w Gdansku w czapeczce z daszkiem zakrywajacym cala gebe ale ja go kurła poznalem, skubanca1!1!!!

 3. widzialem go przed wczoraj z wozeczkiem takim sportowym co to do roweru mozna przyczepic. Spacerowal wzdluz plazy w Gdansku w czapeczce z daszkiem zakrywajacym cala gebe ale ja go kurła poznalem, skubanca1!1!!!

  :frankapprove:

 4. widzialem go przed wczoraj z wozeczkiem takim sportowym co to do roweru mozna przyczepic. Spacerowal wzdluz plazy w Gdansku w czapeczce z daszkiem zakrywajacym cala gebe ale ja go kurła poznalem, skubanca1!1!!!

  I nie pobiegłeś zrobić sobie z nim zdjęcia? podobno na widok polskiego zawodnika mma wszyscy biegną sobie z nimi robić zdjęcia. . .

 5. I nie pobiegłeś zrobić sobie z nim zdjęcia? podobno na widok polskiego zawodnika mma wszyscy biegną sobie z nimi robić zdjęcia. . .

  nie

 6. No łatwiejszego przeciwnika nie mógł dostać , Piechota jest o niebo lepszy , tylko jeszcze trzeba to pokazać..:fjedzia:

 7. Ten jakże wybitny aspekt parterowy zapewnił już mu dwie porażki przez Poddanie w ufc. Pozostaje mieć nadzieję że tym razem również będzie po jego stronie

 8. Ej dobra, tego typa pokonał Jotko, także już bez przesady :beczka:

  Mimo wszystko Jotko w UFC radzi sobie lepiej od Oskara.

 9. Mnóstwo skończeń, dobrych występów…

  … UFC i legendary polish cardio plus reszta.

  Tylko w przeciwieństwie do Grzebyka trochę bardzie ogarnięty

 10. Oskar tą walką wróci na ścieżkę zwyciest.

  Kanadyjczyk jest w zasięgu każdego zawodnika wagi średniej w UFC. Zostawię spore luki i przy dobrej kontrze można go złapać ciosem. Oskar ma z czego przyłożyć. Jak poprawi głowę i kardio to ogarnie to w 2r. Róbcie scriny

 11. Jak wjedzie na pełnej kurwie jak Cutelaba, a nie z mentalnością Sajewskiego i pełnymi porami to zostanie w UFC. Tego Ci życzę Oskarze.

 12. Nigdy bym nie przypuszczał, że Oskar się znajdzie w tak kiepskiej sytuacji w UFC. Hajp był spory i nawet nie tylko w Polsce.

  Niby gdzie jak nie tylko w Polsce ?

  :DC:

 13. Trzeba przyznać, że mają wyrozumiałość i cierpliwość do Oskara. No oby to wykorzystał i się przełamał

 14. Nie widze tego, może by zbił do 77kg, oskar jest praktycznie tej samej postury co skibiński.

  Oskar jest większy , skiba fizycznie jest trochę mniejszy , bardziej może umięśniony ale genetycznie , jest mniejszy 🙂

  Kurwa Oskar ostatnia szansa , ratuj honor Pomorza !

 15. W tej walce nie ma kalkulacji ani dla jednego ani dla drugiego. Oskar swietnie sie zapowiadal ale cos poszlo nie tak.

 16. W tej walce nie ma kalkulacji ani dla jednego ani dla drugiego. Oskar swietnie sie zapowiadal ale cos poszlo nie tak.

  Zdecydowanie, liczylem na duzo wiecej ze strony Oskara.

  Wyszlo nie za fajnie

 17. UFC ostatnio na dużo pozwala zawodnikom odnośnie porażek i nie robi takich czystek.

  Nowa strategia aby na raz masowo zwalniać i nowych zatrudniać?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.