Brian Ortega w połowie października powrócił do oktagonu po prawie dwóch latach przerwy, w fenomenalnym stylu rozprawiając się na pełnym dystansie z Chan Sung Jungiem. Wszystko wskazuje na to, że Amerykanin będzie kolejnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi piórkowej.

Popularny „T-City” wziął ostatnio udział w podcaście UFC Unfiltered, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego pojedynku z aktualnym czempionem kategorii do 145 funtów, Alexandrem Volkanovskim.

To będzie świetna walka. Z tego, co widziałem w internecie, Volkanovski będzie gotowy w lutym. Zobaczymy, kiedy porozmawia z Daną Whitem lub kimś innym. Wtedy dowiemy się kiedy oraz gdzie dojdzie do tego starcia. Na razie to jest zagadka.

Ortega nawiązał oczywiście do niedawnego wpisu Australijczyka w mediach społecznościowych.

Luty brzmi dobrze!

Organizacja UFC ma bogate plany jeśli chodzi o początek przyszłego roku. Walką wieczoru numerowanej styczniowej gali ma być rewanżowy pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Dustinem Poirierem. Natomiast na marzec planowane jest drugie starcie Stipe Miocicia i Francisa Ngannou. Wydaje się więc, że luty jest realistycznym terminem odbycia się walki o tytuł mistrzowski kategorii piórkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.