Bardzo możliwe, iż na UFC 264 zobaczymy kolejny pojedynek cieszącego się niezwykłą popularnością wśród fanów Seana O’Malleya. Amerykanin od pewnego czasu podkreśla, że jest zainteresowany występem na lipcowym wydarzeniu.

„Sugar” wielkich wyzwań się nie boi i kilka dni temu w mediach społecznościowych rzucił rękawicę Dominickowi Cruzowi, a następnie Petrowi Yanowi. Żaden z nich nie zamierza jednak stanąć w szranki z 27–latkiem, więc ten obrał ostatnio kurs na walkę z innym czołowym zawodnikiem kategorii koguciej.

Munhoz, chcesz dostać lanie? Dominick Cruz nie chce ze mną zatańczyć, a Petr Yan ma pietra. Daj mi znać. 10 lipca.

Na tym nie koniec, bowiem chwilę później największa organizacja MMA na świecie miała złożyć O’Malleyowi propozycję występu na gali z numerem 264. Z wpisu wynika, że Brazylijczyk nie jest do niego przymierzany.

Wygląda na to, że Munhozowi się poszczęściło. Właśnie dostałem ofertę walki na 10 lipca.

O’Malley (MMA 13-1) pod koniec marca wrócił na zwycięską ścieżkę po pierwszej przegranej w karierze, ciężko nokautując Thomasa Almeidę. Kilka miesięcy wcześniej musiał uznać wyższość Marlona Very, gdyż na początku konfrontacji  – na skutek przyjętego kopnięcia – doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu normalne poruszenie. Upadł na matę, a Ekwadorczyk zajął górną pozycję w parterze i po potężnych ciosach zmusił sędziego do przerwania walki.

Na ten moment nie wiadomo, kto miałby być jego przeciwnikiem na UFC 264. Daniem głównym tego wydarzenia, które odbędzie się przy udziale publiczności w T-Mobile Arenie, będzie trylogia Dustina Poiriera z Conorem McGregorem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

G
Guest

McGregor vs Poirier 3
Gaethje vs RDA
Burns vs Thompson
O'Malley vs Munhoz
:antonio:

Odpowiedz polub