Ważne zwycięstwo na gali Oktagon 47, która odbyła się 7 października Bratysławie, odniósł Adam Pałasz. Polak pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Sofiane Boukichou w pojedynku kategorii ciężkiej.

Pałasz nie dał swojemu przeciwnikowi większych szans. Boukichou przez trzy rundy nie potrafił zagrozić naszemu rodakowi, będac przy tym kompletnie bezradny. Pałasz nie tylko był skuteczniejszy w stójce, ale i udanie radził sobie w zapasach. Zawodnik z Wrocławia zanotował bowiem cztery udane próby sprowadzeń. W znaczących ciosach różnica była ogromna. Pałasz przez trzy rundy trafił rywala 100 razy, natomiast Boukichou zaledwie 11.

Po trzech rundach sędziowie nie mieli innego wyjścia jak przyznać wygraną Polakowi. Tym samym Wrocławianin powrócił na ścieżkę zwycięstw po kwietniowej porażce z Lazarem Todevem. Wówczas Adam przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych.

120.2 kg.: Adam Pałasz pok. Sofiane Boukichou przez jednogłośną decyzję sędziów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Cassius42

UFC
Middleweight

11,284 komentarzy 20,120 polubień

Pałasz (113 kg), trafił 100 ciosów i walka na punkty... :confused: :boss:
:benny:

Odpowiedz polub

Siedem

1

14,250 komentarzy 35,215 polubień

Nie takiego bezradnego bo jak ruszał to wsadzał mu czysto ciosy na szczękę i w tym momencie Adam cofał się w linii prostej więc po tej walce zdecydowanie do poprawy defensywa bokserska.

Odpowiedz polub