Marcin Held wygrał pierwszą walkę w KSW i chciałby jak najszybciej wrócić do klatki. Jednym z potencjalnych rywali dla Marcina może być Marian Ziółkowski, były mistrz wagi lekkiej.

Podczas gali KSW 95, która odbyła się 7 czerwca w Olsztynie, Marcin Held zmierzył się z Romanem Szymańskim i wygrał z nim na pełnym dystansie. Było to pierwsze zwycięstwo Marcina w okrągłej klatce. Po walce Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, w rozmowie dla Kanału Sportowego został zapytany o potencjalne starcie Marcina Helda z Marianem Ziółkowskim.

Oj, tak, to byłoby fajne starcie! Marcin stoczył wiele walk w czołowych zagranicznych federacjach, więc gdy podpisał kontakt z KSW, stało się jasne, że będziemy mieli dla niego wiele ciekawych zestawień, które nie mogły się odbyć wcześniej. Oprócz Ziółkowskiego, którego znowu czeka dłuższa przerwa zdrowotna, Held mógłby zawalczyć przecież z Valeriu Mirceą czy Leo Brichtą.

Marcin Held w okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin Held przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 39 pojedynków, z których 29 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,256 komentarzy 31,272 polubień

Nie zapomnij zapytać najpierw szefa :korwinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of bartoszkrk
bartoszkrk

ONE FC
Flyweight

2,242 komentarzy 1,634 polubień

Nie wiadomo kiedy Marian wróci do formy

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,240 komentarzy 28,297 polubień

Nie wiadomo kiedy Marian wróci do formy

Wiadomo nigdy

Odpowiedz polub