Wygląda na to, że Martin Zawada nie wystąpi już pod szyldem KSW! 38–latek zasili szeregi kategorii półciężkiej OKTAGON MMA. Oficjalnie o angażu poinformowała ostatnio organizacja naszych południowych sąsiadów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Popularny „King Kong” w niedzielę wieczorem podzielił się z fanami wiadomością, że podpisał nową umowę. Następnie dziennikarzowi Polsatu Sport, Pawłowi Wyrobkowi, udało się ustalić, iż zawodnik związał się z czesko-słowackim gigantem, co dla wielu może wydawać się zaskakujące. Kilkanaście godzin później pogłoska została formalnie potwierdzona.

Starszy z braci Zawada to bezsprzeczny weteran oraz ikona europejskiej sceny mieszanych sztuk walki. W trakcie niespełna dziewiętnastoletniej kariery zawodowej walczył pod szyldem takich organizacji jak GMC, M–1 Global czy PLMMA. Na początku 2018 roku – po dekadzie rozbratu – powrócił do KSW i od tego czasu zaliczył cztery batalie w okrągłej klatce – wygrał z Łukaszem Jurkowskim oraz Thiago Silvą, a przegrał z Michałem Materlą i Szymonem Kołeckim. Ostatni raz w akcji był widziany trzynaście miesięcy temu. Dotychczas ma na swoim koncie aż osiemnaście zwycięstw przez KO/TKO.

Póki co nie wiadomo, kiedy dokładnie „King Kong” zadebiutuje w OKTAGON MMA. Nieznane jest również nazwisko potencjalnego przeciwnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,388 komentarzy 18,884 polubień

Nie spodziewałem się, że Martin Zawada podpisze kontrakt z Oktagonem. Szkoda, że częściej nie walczył w KSW, to całkiem dobry zawodnik mimo sporego przebiegu

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,531 komentarzy 36,718 polubień

Nie Martin tylko córka będzie pepików rozpierdalać :mamed:

Odpowiedz 3 polubień