Organizacja UFC za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie ogłosiła, że w drugiej walce wieczoru gali, która odbędzie się 17 października na „Fight Island”, dojdzie do starcia czołowych zawodników wagi półciężkiej.

Volkan Oezdemir (MMA 17-5) to były pretendent do tytułu mistrzowskiego, który swój ostatni pojedynek stoczył na gali z numerem 251, gdzie w drugiej rundzie został znokautowany przez debiutującego w amerykańskiej organizacji Jiriego Prochazkę i tym samym zakończyła się jego seria dwóch wygranych z rzędu. „No Time” aktualnie plasuje się na siódmym miejscu w rankingu kategorii do 205 funtów.

Z kolei Nikita Krylov (MMA 27-7) przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatni raz w oktagonie był widziany w marcu bieżącego roku, kiedy to pokonał Johnny’ego Walkera przez jednogłośną decyzję sędziów. Ukrainiec jest sklasyfikowany na dziewiątej pozycji we wspomnianym już wcześniej rankingu.

W walce wieczoru tego wydarzenia powracający po prawie dwuletniej absencji Brian Ortega skrzyżuje rękawice z „Koreańskim Zombie”. Warto również zaznaczyć, że na tej gali wystąpią m.in. Mateusz Gamrot oraz David Zawada.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.