Już w ten weekend największa organizacja MMA na świecie, „Ultimate Fighting Championship”, wraca z kolejną galą. Tym razem będzie to numerowane wydarzenie w transmisji PPV. Na UFC 250 zawalczą m.in. Amanda Nunes z pretendentką Felicią Spencer czy były mistrz kategorii koguciej, Cody Garbrandt, z doświadczonym Raphaelem Assuncao.

Zobaczcie klasyczne „Odliczanie” do gali zapowiadające to wydarzenie.

Warto dodać, że podczas gali zobaczymy również występy takich zawodników jak Sean O’Malley, Aljamain Sterling czy Cory Sandhagen. Pełna rozpiska UFC 250

6 KOMENTARZE

 1. To chyba 1 raz jaki pamiętam kiedy nie oglądne COUNTDOWNu

  Kto ustawił tą karte walk? Na 250 gale nie dało się zebrać lepszych nazwisk? Do tego walka kobiet w ME …

 2. Ja nie rozumiem co-main eventu. Mają dwie fajne walki z 135lbs, z czego Sandhagen (5-0 w UFC) vs Sterling (4 zwycięstwa z rzędu) oraz Assuncao (2 porażki z rzędu) vs Garbrandt (3 porażki z rzędu) i kto w co-main event? 😀

 3. Ja nie rozumiem co-main eventu. Mają dwie fajne walki z 135lbs, z czego Sandhagen (5-0 w UFC) vs Sterling (4 zwycięstwa z rzędu) oraz Assuncao (2 porażki z rzędu) vs Garbrandt (3 porażki z rzędu) i kto w co-main event? 😀

  Cody Garbrandt ma więcej followersów na insta niż wszyscy pozostali zawodnicy wagi koguciej znajdujący się na tej karcie razem wzięci. Takie czasy :fjedzia:

 4. Rzeczywiście. NoLove 2,2 mln a reszta w sumie 0,18 mln. Miażdżąca przewaga, czemu tak jest? Czemu taki Garbrandt ma praktycznie tyle co Daniel Cormier (2,4 mln)? Z czego jest znany ten cały Garbrandt, że ma tyle followersów? Więcej niż BMF Jorge Masvidal, dwa razy więcej niż Stipe Miocić. Tyle co Donald Cerrone.

 5. Rzeczywiście. NoLove 2,2 mln a reszta w sumie 0,18 mln. Miażdżąca przewaga, czemu tak jest? Czemu taki Garbrandt ma praktycznie tyle co Daniel Cormier (2,4 mln)? Z czego jest znany ten cały Garbrandt, że ma tyle followersów? Więcej niż BMF Jorge Masvidal, dwa razy więcej niż Stipe Miocić. Tyle co Donald Cerrone.

  Z tatuaży :beczka:

 6. Rzeczywiście. NoLove 2,2 mln a reszta w sumie 0,18 mln. Miażdżąca przewaga, czemu tak jest? Czemu taki Garbrandt ma praktycznie tyle co Daniel Cormier (2,4 mln)? Z czego jest znany ten cały Garbrandt, że ma tyle followersów? Więcej niż BMF Jorge Masvidal, dwa razy więcej niż Stipe Miocić. Tyle co Donald Cerrone.

  Z tego, że kiedyś posuwał PVZ.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.