Kilka dni temu Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN, wyraził publicznie zainteresowanie byłym mistrzem KSW, walczącym ostatnio dla ACA, Aslambekiem Saidovem i zaproponował mu walkę o pas mistrzowski.

Hej, Arrachion Olsztyn, dochodzą mnie słuchy, że Aslambek Saidov jest wolnym zawodnikiem i schodzi do kat. lekkiej. Saidov VS Rębecki o pas FEN wagi lekkiej? Zróbmy to.

Propozycja prezesa pojawiła się na Twitterze, ale w programie , Paweł Jóźwiak zdradził, że jest już po pierwszych rozmowach w sprawie współpracy z Saidovem.

Jesteśmy w kontakcie z trenerem Pawłem Derlaczem. Jesteśmy po pierwszym słowie, ale nie będzie prosto się dogadać. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Na razie oczekiwania finansowe drugiej strony są bardzo, bardzo wysokie. Byliśmy przygotowani na wysokie żądania, ale nie aż na takie. Poczekamy, zobaczymy.

Paweł Jóźwiak powiedział również jakie ma plany w stosunku do Mateusza Rębeckiego.

Jak nie ten rywal, to na pewno ściągniemy teraz Mateuszowi kogoś bardzo mocnego. On chce się bić tylko z bardzo mocnymi rywalami. Walka Mateusza planowana jest na galę jesienną. Jeśli rywalem nie będzie Aslambek, którego bardzo bym sobie życzył, to będzie ktoś równie mocny.

Aslambek Saidov, były mistrz KSW, który od kilku lat toczy swoje boje dla organizacji ACA, po raz ostatni walczył w listopadzie roku 2019. Został pokonany wówczas przez Eliasa Silverio na gali ACA 101 w Warszawie.

Zobacz również: Co dalej z Pudzianowskim i Szeligą? Prezes FEN wyjaśnia

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.