Organizacja UFC potwierdziła szereg nowych starć w 2020 roku. Pierwsze zmiany pojawiają się na wydarzeniu w Auckland, gdzie swój pojedynek stoczy Karolina Kowalkiewicz (12-5). Do karty walk w Nowej Zelandii dodano starcie Kai Kara-France (20-8) vs Tyson Nam (18-10-1).

Dla Kaia będzie to powrót po porażce na UFC 245 z Brandonem Moreno, wcześniej znajdował się on na fali 3 wygranych z rzędu. Zawodnik wagi muszej 22 lutego wystąpi przed własną publicznością.

Jego przeciwnik Tyson stoczy dla UFC drugi pojedynek. W debiucie przegrał on z wysoko notowanym Sergio Pettisem (18-5). Wcześniej walczył dla WSOF oraz Fight Nights Global.

14 marca organizacja odwiedzi Amerykę Południową. Gala zostanie zorganizowana w stolicy Brazylii. Oto starcia, które dodano do tej imprezy: Elizeu Zaleski (21-6) vs Alexey Kunchenko (20-1) oraz Jussier Formiga (23-6) vs Brandon Moreno (16-5-1).

Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na Rosjanina Alexeia. Zawodnik ten pierwszą porażkę odniósł 4 miesiące temu na UFC on ESPN+ 14 z Gilbertem Burnsem. Wcześniej przed przejściem do UFC był mistrzem M-1 Challenge. W 2018 roku pokonał Yushina  Okamiego oraz Thiago Alvesa pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.