Jakiś czas temu Norman Parke postanowił rozbudzić ciekawość fanów i w mediach społecznościowych opublikował plakat gali KSW 55 ze swoim zdjęciem pośrodku. Nie dodał jednak do tego żadnego komentarza, ani opisu. Dziś już wiadomo, że były, tymczasowy mistrz KSW wagi lekkiej nie zawalczy podczas zbliżającej się gali polskiej organizacji. Wygląda jednak na to, że Parke szykuje się do pojedynku, ale na gołe pięści, o czym napisał na Twitterze.

Będę miał walkę na gołe pięści.

Na Facebooku Parke dodał również, że podpisał kontrakt na starcie na gołe pięści i że MMA jest skończone.

Warto przypomnieć, że Parke już w kwietniu tego roku zapowiadał swój pojedynek w formule walki na gołe pięści, ale ostatecznie do starcia nigdy nie doszło. Nie wiadomo , dla której organizacji Parke miał się wówczas bić.

Teraz natomiast na polskim rynku ma zadebiutować organizacji Genesis, którą prowadzi Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW. W rozmowie z naszym portalem Kawulski powiedział, że na gali Genesis będzie można zobaczyć zawodników znanych z okrągłej klatki KSW.

Parke ostatni raz walczył w KSW w lipcu tego roku. Podczas KSW 53 przegrał pojedynek z Mateuszem Gamrotem – został rozbity na tyle mocno, że lekarz zdecydował o przerwaniu starcia. Walka ta zakończyła wieloletni konflikt pomiędzy zawodnikami, który ciągnął się od gali Colosseum i pierwszego, również wygranego przez Mateusza pojedynku.

Zobacz również: Gracjan Szadziński szykuje się do walki i trenuje ciosy gołymi pięściami

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.