Walczący w ostatnim czasie w organizacji FAME MMA, Norman Parke nie wystąpi na gali PRIME MMA 2. „Stormin” poinformował na Instagramie o wycofaniu się z powodu kontuzji ręki, której nabawił się w ostatniej walce.

Norman Parke został ogłoszony w poprzednim tygodniu jako nowy nabytek kolejnej organizacji PRIME MMA. Do dnia dzisiejszego nie ogłoszono rywala, z którym niepokorny Irlandczyk miał stoczyć swój pojedynek. Wiadomo natomiast, że „Stormin” doznał kontuzji podczas swojej ostatniej walki, którą stoczył jeszcze pod sztandarem FAME MMA.

Parke występuje w polskich organizacjach od 2017 roku. Pierwszym przystankiem Irlandczyka był potentat polskiego MMA, KSW. Tam dał się poznać z trylogii przeciwko walczącemu obecnie w UFC, Mateuszowi Gamrotowi. „Stormin” przegrał dwa starcia, natomiast jedno zostało uznane jako nieodbyte. Od zeszłego roku Parke występował we freak fightowej organizacji FAME MMA, gdzie toczył walki na zasadach boksu oraz MMA. W ostatniej walce pokonał Piotra Szeligę przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Pojedynek odbył się w klatce rzymskiej.

Gala PRIME MMA 2 odbędzie się 9 lipca w Gdyni. Podczas wydarzenia zawalczą m.in. były mistrz kategorii piórkowej KSW, Marcin Wrzosek oraz znany z pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, senegalski Bombardier.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Cinek007

KSW
Light Heavyweight

5,725 komentarzy 5,501 polubień

Parke dobry chłopak, niech mu się wiedzie, niech odcina kupony. Chociash mam nadzieję, że będzie walczył też z dobrymi przeciwnikami na poziomie.

Odpowiedz polub

Over

WSOF
Light Heavyweight

3,409 komentarzy 8,234 polubień
B.I.G Makumba

WSOF
Light Heavyweight

3,365 komentarzy 4,315 polubień

to norman przez fejm

Odpowiedz polub

zoom

UFC
Bantamweight

8,375 komentarzy 12,484 polubień
Siwy25_1

ONE FC
Welterweight

2,405 komentarzy 7,290 polubień

Wentyl Turski na swoim poziomie :śmiech:

Odpowiedz polub