Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii. Później Parke chce pobić Borysa Mańkowskiego, a na koniec popularnego Popka. I to wszystko ma się zadziać do końca tego roku!

Ten Jewtuszko jest chudy i ma wielką głowę, a jak go zleję to banię będzie miał dwa razy większą! To będą łatwe pieniądze – mówił Parke podczas konferencji prasowej przed galą EFM SHOW 2.

Gadaj zdrów, ciekawe czy równie cięty jęzor będziesz miał po walce – na spotkaniu z dziennikarzami odcinał się Jewtuszko.

W Sofii Parke i Jewtuszko zawalczą na zasadach bokserskich, w limicie wagowym do 80 kilogramów. Początkowo rywalem Parke na gali w Bułgarii miał być Vladislav Kanchev, ale nie zgodził się na zmianę formuły z MMA na boks. Bez wahania walkę wziął za to doświadczony Jewtuszko.

Ja już kłapanie dziobem mam za sobą, już się wyszalałem pod tym względem, teraz niech przemówią pięści. Wygrałem swoją pierwszą walkę w MMA, w Muay Thai i w K-1. Teraz wygram pierwszą walkę w boksie! – zapewnia „Irokez”.

Walka Parke – Jewtuszko odbędzie się 11 września na gali EFM SHOW 2 w Sofii. W Polsce wydarzenie dostępne tylko w PPV na efmshow.tv.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.