Po trzech zwycięstwach z rzędu w klatce KSW oraz zdobyciu tymczasowego tytułu mistrza kategorii lekkiej „Stormin” Norman Parke negocjuje nowy kontrakt z organizacją KSW. Jak poinformował w swoich mediach społecznościowych, zawodnik ma nadzieję, że dostanie „to na co zasługuje”.

Siemka co tam u was, chcę podziękować wszystkim moim sponsorom, którzy wspierali mnie przez ostatnie kilka lat. Jestem obecnie w passie 5 zwycięstw, to jest sport gdzie jest dużo wzlotów i upadków, ale wiem że będzie lepiej w następnych latach, zawsze mnie nie doceniali ale dobrze że wy macie swoje zdanie, teraz oni są znowu za mną. Obecnie jestem w trakcie negocjacji nowego kontraktu z KSW i mam nadzieję że dostanę to na co zasługuje. Teraz czas na to aby obronić pas przynajmniej kilka razy, a później zająć się waga półśrednią. Moi sponsorzy – dziękuję wam, że pomogliście mi dostać się tu gdzie jestem, bez was nie byłoby to możliwe. Jeśli chcecie wspierać mnie w pierwszej walce o obronę pasa lub dłużej skontaktujcie się ze mną lub z moim managerem.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) na swoim koncie ma 6 walk dla organizacji KSW. Dwukrotnie mierzył sie z Mateuszem Gamrotem – ich walki kończyły się zwycięstwem Polaka oraz NC. „Stormin” wygrywał z m.in. Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Marcinem Wrzoskiem.

What’s up everyone. I want to say thanks to all my sponsors who supported me over the last few years, I am currently on…

Publiée par sur 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.