Petr Yan ma pomysł na swoją kolejną walkę w kategorii koguciej UFC. Były mistrz organizacji ACB chciałby pojedynku z byłym mistrzem, Codym Garbrandtem.

No Mercy vs. No Chin. Zróbmy to.

Yan (12-1 MMA) nie przegrał jeszcze w UFC – Rosjanin wygrał 4 pojedynki z rzędu, w tym z m.in. Johnem Dodsonem oraz Douglasem Silvą de Andrade. 6 walk w swojej karierze Petr wygrywał przed czasem.

Garbrandt (11-3 MMA) nie jest ostatnio w tak dobrej formie jak Yan. Cody przegrał trzy pojedynki z rzędu, co ciekawe w dość podobnym stylu. Po wdaniu się w wymiany w stójce No Love był nokautowany dwukrotnie przez TJ Dillashawa oraz przez Pedro Munhoza. Były mistrz w swojej karierze wygrywał z m.in. Dominickiem Cruzem czy Thomasem Almeidą.

10 KOMENTARZE

  1. Tak jak patrzę, na to co się dzieję, obecnie u Cody'ego to tak se myślę, że zamiast walczyć to on kiedyś powinien rozważać karierę w modelingu. Jak nie ogarnie tego, żeby się nie podpalać i iść na wojnę "bez głowy" to ciężko to widzę, zdrówko będzie drastycznie uciekać…

  2. Tak jak patrzę, na to co się dzieję, obecnie u Cody'ego to tak se myślę, że zamiast walczyć to on kiedyś powinien rozważać karierę w modelingu. Jak nie ogarnie tego, żeby się nie podpalać i iść na wojnę "bez głowy" to ciężko to widzę, zdrówko będzie drastycznie uciekać…

    No model po chuju z 150 w kapeluszu :DC:

  3. Na Codym da się jeszcze zarobić. Dana nie da go Yanowi na pożarcie, bo musiałby go chyba zwolnić z taką serią.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.