Drugi raz w swojej karierze w UFC Niko Price został zawieszony za pozytywny test na marihuanę. Jak donosi MMA Junkie, ślady tej substancji zostały znalezione w organizmie zawodnika przy okazji walki z Donaldem Cerrone, która odbyła się we wrześniu tego roku. 31-letni Price musi zapłacić ponad 8500$ grzywny oraz zostanie zawieszony na 6 miesięcy.

Walka z Cerrone, która zakończyła się większościowym remisem teraz zostanie uznana za nieodbytą przez NSAC. Zawodnik do klatki UFC będzie mógł wrócić w marcu 2021 roku.

W ostatnim czasie NSAC postąpiło podobnie z zawodnikami jak Trevin Jones i Kevin Croom. Nie jest to pierwszy raz kiedy Price został złapany na stosowaniu marihuany. „The Hybrid” w lutym 2017 roku znokautował Alexa Morono, lecz wynik tej walki też został zmieniony na „no-contest” właśnie przez złapanie go na stosowaniu marihuany. Wtedy otrzymał zawieszenie tylko na 90 dni.

Amerykanin na swoim profilu na Twitterze podziękował fanom za wsparcie:

Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa. Będę gotowy, aby dać wam widowisko zaraz po zawieszeniu czyli w marcu albo kwietniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.