Conor McGregor, były podwójny czempion największej organizacji MMA na świecie, w uszczypliwy sposób skomentował definitywne przejście Khabiba Nurmagomedova na sportową emeryturę.

Khabib po zwycięstwie na UFC 254 ogłosił zakończenie kariery. Do powrotu do startów cały czas namawiał go jednak Dana White. Obaj panowie spotkali się ostatnio ponownie, a w czwartek zgodnie potwierdzili, że wcześniej podjęta przez Dagestańczyka decyzja nie ulegnie zmianie.

Informacja natychmiast obiegła cały świat. Oczywiście nie uszła ona uwadze Conora McGregora, który w swoim stylu postanowił odnieść się do niej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szczęśliwej emerytury, dzieciaku. Do zobaczenia. Nigdy nie zapomnij, kto wszedł do gry i cię stworzył. Prosto z moich wielkich irlandzkich jaj. Pamiętajcie, że jeśli nie znosicie ścinania wagi, to po prostu przejdźcie do wyższej kategorii. Niech Bóg błogosławi.

Nurmagomedov i McGregor mierzyli się ze sobą w październiku 2018 roku o tytuł mistrzowski wagi lekkiej. „Orzeł” zwyciężył ten pojedynek przez poddanie w czwartej rundzie. Napięcie pomiędzy zawodnikami przed, jak i po zakończeniu walki było ogromne. Bezpośrednio po zakończonym starciu doszło nawet do bójki obu drużyn. To wydarzenie pobiło rekord sprzedaży PPV (około 2,5 miliona płatnych subskrypcji). Wiele mówiło się o ich potencjalnym rewanżu, aczkolwiek wszystko wskazuje teraz na to, że już nigdy do niego nie dojdzie.

2 KOMENTARZE

  1. Raczej to Ty Panie „It’s just business” nie zapominaj, kto Cię złamał w oktagonie tak fizycznie, jak i psychicznie, ośmieszając nawet w koronnej stójce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.