Wiodąca organizacja w walkach na tzw gołe pięści, Bare Knuckle Fighting Champioship podpisała kontrakt z utalentowanym bokserem Nico Hernandezem.

Bare Knuckle FC do tej pory budowała swoją organizację za pomocą weteranów UFC takich jak Artem Lobov, Jason Knight czy Hector Lombard. Tym razem udało im się podpisać kontrakt z młodym i perspektywicznym bokserem Nico Hernandezem.

24-letni Hernandez (Boks 7-0, 4KO) to brązowy medalistą letnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z 2016 roku. W boksie wyróżniał się szybkością, silnym ciosem oraz agresywnym stylem walki a fachowcy wróżyli mu świetlaną karierę. Podczas amatorskiej kariery walcząc w wadze muszej (112 funtów) w ciągu 6 lat osiągnął rekord 94 zwycięstw i 5 porażek.

Debiut boksera w organizacji BKFC odbędzie się w sobotę 14 marca, a informacje na temat przeciwnika zostaną wkrótce ogłoszone.

„BKFC robi niesamowite rzeczy w sportach walki” – powiedział Hernandez. „To jest tak prawdziwe, jak tylko się da. Teraz mogę uderzyć kogoś w twarz bez rękawic. Nie mogę się już doczekać, by walczyć dla najszybciej rozwijającej się organizacji sportów walki na świecie. Kiedy wkroczę 14 marca na ring, To będzie czas aby zdjąć rękawice!”

Utalentowany bokser zapowiedział również, że w przyszłości planuje starty w formule MMA.

Organizacja BKFC powróci 15 lutego z galą BKFC 10 podczas której weterani UFC, Hector Lombard i Joe Riggs zmierzą się ze sobą w najważniejsze walce wieczoru.

https://youtube.com/watch?v=pX86VEqCbpM

Zobacz również:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.