Niepokonany Austin Vanderford nie wystąpi na gali Bellator 246 z powodu zachorowania na COVID-19. Zawodnik Bellator MMA oraz prywatnie mąż Paige VanZant, miał zawalczyć na zbliżającej się gali organizacji z Danielem Madridem. Na swoim profilu na Instagramie Vanderford potwierdził, że nie będzie mógł wystąpi podczas tego wydarzenia.

Niestety nie będę w stanie zawalczyć na gali Bellator MMA w ten weekend. Test na COVID okazał się pozytywny (drugi raz). Niedopowiedzeniem byłoby gdybym powiedział, że jestem zawiedziony. Odpocznę i wyzdrowieję. Szybko będę gotowy na powrót. Bądźcie zdrowi i bezpieczni.

Vanderford (9-0 MMA) jest niepokonany w karierze MMA. Zawodnik wygrał trzy pojedynki w klatce Bellator MMA, a zadebiutował w lutym 2019 roku. W lipcu 2018 roku udanie wystąpił na gali DWCS, gdzie poddał Angelo Trevino. „The Gentleman” nie otrzymał jednak kontraktu z największą organizacją MMA na świecie, a później zatrudnił go Scott Coker.

Bellator 246 odbędzie się w ten weekend w Uncasville. Walką wieczoru jest starcie Juana Archulety z Patchy Mixem – Bellator MMA ukoronuje nowego mistrza kategorii koguciej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.