Saeideh Aletaha śmierć

Saeideh Aletaha – zawodniczka amatorskiego kickboxingu zmarła w wyniku urazów poniesionych w trakcie trwania swojej ostatniej walki.

26 – letnia Saeideh mierzyła się w formule K-1 na gali Fast & Furious Fight 19 w Central Hall w Southampton, 16 listopada. Po przegranym pojedynku Iranka została od razu przetransportowana do szpitala, jednak nie udało się zapanować nad jej stanem zdrowia, gdyż uraz mózgu był bardzo rozległy. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie śmierci Sai Aletahy.

Poniżej znajduje się oświadczenie klubu sportowego, do którego należała.

Z przykrością informujemy, że po sobotnim wydarzeniu jedna z naszych osób poważnie ucierpiała i nie powróci już do zdrowia.

Saeideh była wspaniałą osobą z piękną duszą. Ta kobieta codziennie była oddana sportowi i przemierzała spory dystans, aby dotrzeć na treningi.

Kilka miesięcy temu znalazła swoje miejsce w naszym klubie. Będziemy za nią tęsknić, bo stała się częścią naszej rodziny.

Following the show Saturday we regret to announce that one of our team mates unfortunately suffered an injury leaving…

Publiée par Lookborai sur Lundi 18 novembre 2019

Organizator w oficjalnym oświadczeniu także pisał o wyrazach smutku i przykrości po śmierci Aletahy. Co więcej, zapewnił, że wszystkie wydarzenia przez nich organizowane są zabezpieczone dobrą obstawą medyczną, a nad uczestnikami bacznie czuwa lekarz, który bada ich przed i po walkach.

Following the show Saturday we regret to announce that following one of our matches, one of the competitors, Sai Aletaha…

Publiée par Fast & Furious Fight Series sur Lundi 18 novembre 2019

13 KOMENTARZE

 1. Ja użytkowników MMARocks chciałbym tylko przestrzec przed fejk newsami na innych stronach o MMA, które dla clickbaitów zrobili z niej zawodniczkę MMA, a nie kicka.

 2. Trzeba odpowiednie procedury wprowadzić w sztukach walki bo tylu ilu zawodników umarło w tym roku nie umarło chyba przez kilkadziesiąt ostatnich lat.

 3. Ja użytkowników MMARocks chciałbym tylko przestrzec przed fejk newsami na innych stronach o MMA, które dla clickbaitów zrobili z niej zawodniczkę MMA, a nie kicka.

  A no już zdążyłem się z tym spotkać

 4. Czarna seria w sportach walki niestety trwa 🙁

  Mylisz się, po prostu  zasięg informacji i popularność pewnych tematów się zmienia.

 5. Ja użytkowników MMARocks chciałbym tylko przestrzec przed fejk newsami na innych stronach o MMA, które dla clickbaitów zrobili z niej zawodniczkę MMA, a nie kicka.

  racja slabe zagranie ale wy rez sie strzezcie, to od fejmu wlasnie ludziom sodowa odbija

 6. Poprzez rosnaca popularnosc sportow walki coraz wiecej atencjuszy chce sie nawalac w klatce , przez co nie da sie kontrolowac ich zdrowia.

  Prawdopodobienstwo ,ze ktos z utojnym tetniakiem wskoczy do klatki i wylapie high kicka jest calkiem prawdopodobne.

  Baaa … nawet moja sasiadka , pielegniarka w szpitalu okulistyczym , matka 2 dzieci w wieku 39 lat zaczela trenowac bjj ..

 7. Ja użytkowników MMARocks chciałbym tylko przestrzec przed fejk newsami na innych stronach o MMA, które dla clickbaitów zrobili z niej zawodniczkę MMA, a nie kicka.

  Miałem właśnie pisać, ze media nie zajmujące się stricte sportami walki, typu Onet lub jakieś TVP, zrobiły z niej zawodniczkę mma. Jest to mega nierzetelne mimo, ze to „tylko” inna dyscyplina.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.