Markus Perez poprosił o zwolnienie z największej organizacji MMA na świecie. 30-letni Brazylijczyk został zatrudniony w UFC jako mistrz kategorii średniej organizacji LFA. Perez nie ma jednak ostatnio najlepszej formy – przegrał trzy walki z rzędu. W rozmowie z AG Fight zawodnik sam przyznał, że powinien zostać zwolniony „Ultimate Fighting Championship”.

Moja sytuacja jest delikatna, ale nie boję się. Nawet myślę, że UFC powinno mnie zwolnić. Nie uważam, że zawodnik z bilansem 2-5 powinien walczyć z rywalami, którzy dobrze sobie radzą. Nie zasługuję na ten moment na to żeby być w UFC. Nie zasługuję na to. UFC powinno mnie zwolnić. Muszę opuścić organizację, rozwiązać swoje problemy i wygrać kilka walk. Potem mogę rozpocząć nowe życie w UFC. Nie powiedzieli tego mi, ale jestem pewien, że mnie zwolnią. Nie pokazałem tego kim jestem.

Perez (12-5 MMA) mierzył się w oktagonie z m.in. Dricusem du Plessisem, Erykiem Andersem czy Andrew Sanchezem. Tak jak wspomniał sam Brazylijczyk, jego bilans walk w „Ultimate Fighting Championship” to 2-5. 9 z 12 wygranych w karierze zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Swoją przygodę w UFC rozpoczynał jako niepokonany zawodnik z bilansem 10-0. Charakterystyczną cechą zawodnika było przebieranie się na ważeniu za „Jokera” z filmu „Batman”.

10 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.