Khabib Nurmagomedov nie wystąpiłby w programie „The Ultimate Fighter” jako trener przeciwko Conorowi McGregorowi nawet za ogromne sumy pieniędzy. Nie tak dawno Dana White wyznał, że był blisko organizacji 29. edycji programu z udziałem właśnie mistrza kategorii lekkiej i jego największego rywala. Według niego, gdy McGregor wyjawił ich prywatne kowersacje, Khabib stanowczo odrzucił propozycję. Nurmagomedov w rozmowie z ESPN wypowiedział się na temat potencjalnego występu w legendarnym „TUF”.

„Ultimate Fighter” z nim… To byłaby dla niego super okazja na zwrócenie na siebie uwagi. Nie chcę mu tego dać. Nigdy tego nie zrobiłem i nie zrobię, nawet za 5 miliardów dolarów. Nawet jeśli UFC dałoby mi część biznesu to ja tego nie zrobię. To dałoby mu dużą popularność.

Zrobione – wszystko jest zrobione. 6 października skończyłem go i skończyłem wszystko co z nim skojarzone. Miałem nowe wyzwania – Dustin Poirier, teraz mam Justina Gaethje. Zobaczymy kto będzie następny, ale nie sądzę, że to będzie Conor McGregor.

Obaj panowie walczyli ze sobą w październiku 2018 roku na UFC 229, kiedy to Rosjanin poddał McGregora w czwartej rundzie pojedynku. Cały świat MMA wie, że obaj panowie nie darzą się sympatią, a sam Irlandczyk cały czas wierzy, że uda mu się doprowadzić do rewanżu z Nurmagomedovem. Teraz McGregor ma zmierzyć się z Dustinem Poirierem na listopadowej albo grudniowej gali UFC. Jeśli chodzi o Khabiba, ten będzie bronił tytułu mistrzowskiego kategorii lekkiej jeszcze w październiku. 24 października na UFC 254 zmierzy się z Justinem Gaethje.

Zobacz także: Pierwszy pojedynek Nurmagomedova z McGregorem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.