Michael Chandler w pełni wykorzystał swoją szansę w debiucie w największej organizacji MMA na świecie. Były mistrz kategorii lekkiej Bellator MMA wystąpił na UFC 257 w Abu Dhabi gdzie zmierzył się z czołowym zawodnikiem dywizji, Danem Hookerem. Amerykanin znokautował rywala w 1. rundzie, a w wywiadzie po walce dał znać, że jest gotowy na walki z najlepszymi. Na konferencji prasowej Dana White, prezydent UFC, wychwalał pierwszy występ w oktagonie Chandlera.

Kiedy ludzie zaczynają swoją przygodę w UFC to mają ciężko będąc na tak dużej scenie. On miał inaczej. Wyszedł do klatki i wyglądało na to, że Hooker zamarł. Chandler narzucił na niego presję i dał świetny występ. Słuchajcie, kiedy masz taką platformę jaką my mieliśmy na tej gali to musisz to wykorzystać i ten dzieciak to zrobił. Niektórzy ludzie to zrobili, niektórzy nie.

Nie mogę przypomnieć sobie lepszego debiutu w UFC.

Chandler (22-5 MMA) to reprezentant klubu Sanford MMA. 17 z 22 wygranych w karierze Amerykanin zdobywał kończąc rywali przed czasem. Obecnie ma on serię 3 zwycięstw z rzędu. Michael to były mistrz kategorii lekkiej Bellator MMA, gdzie występował od 4 walki w swojej przygodzie z MMA. W przeszłości mierzył się on z m.in. Bensonem Hendersonem, Patricio Freire, Eddiem Alvarezem czy Brentem Primusem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.