Podczas gali KSW 59 po raz trzeci do okrągłej klatki wejdzie Michał Pietrzak, który liczy, że zwycięstwo w nadchodzącym boju przybliży go do rewanżu z Roberto Soldiciem.

Rywalem Pietrzaka w okrągłej klatce będzie Krystian Kaszubowski, który lubi wymiany stójkowe. Michał w rozmowie dla przyznał jednak, że nastawia się na wszystkie możliwe sytuacje w starciu.

Krystian ma mocną stójkę i próbuje wciągać przeciwników w wymiany. Ostatnio jednak też pokazał, że parteru się nie boi i dysponuje fajną kontrolą. Rozwija się we wszystkich płaszczyznach, więc muszę być gotowy na każdy wariant. Nie mogę dać się uśpić i muszę uważać na zrywy Krystiana, które są jednym z jego atutów – dynamicznie atakuje i nokautuje rywali.

Michał, który debiutując w KSW miał okazję walczyć i przegrać z Roberto Soldiciem, liczy że zwycięstwo nad Krystianem przybliży go do rewanżu.

Cały czas mam z tyłu głowy, żeby doprowadzić do rewanżu i odpowiednio się do niego przygotować. Cały czas do tego dążę i będę z walki na walkę udowadniać, że zasłużyłem na starcie o pas.

Michał Pietrzak znany jest w całym kraju ze swoich znakomitych umiejętności zapaśniczych, ale na gali KSW 53 fani przekonali się, że reprezentant Czerwonego Smoka ma również w pięściach olbrzymią siłę. Poznaniak już w 56. sekundzie posłał na deski Kamila Szymuszowskiego. „Zgniatacz” zadebiutował w KSW na gali KSW 50, gdzie zmierzył się z chorwackim „Robocopem”. W pojedynku zestawionym w ramach zastępstwa lepszy okazał się Chorwat. Kolega klubowy Borysa Mańkowskiego i braci Rajewskich jest jednym z najlepszych zapaśników, jaki postawił swoją nogę w klatce KSW. Pietrzak jest między innymi mistrzem Polski w zapasach w stylu klasycznym oraz multimedalistą innych zawodów w tej dyscyplinie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.