Paddy Pimblett wierzy, że nie ma nic do wygrania w pojedynku z Tonym Fergusonem na UFC 296. Anglik zawalczy z legendarnym El Cucuy w grudniu tego roku w Las Vegas.

Niedawno potwierdzone zostało oficjalnie zestawienie młodego Paddy’ego Pimbletta z Tonym Fergusonem. Starcie wschodzącej gwiazdy UFC z weteranem organizacji odbędzie się 16 grudnia tego roku w Las Vegas na UFC 296. Na swoim kanale na YouTube, Pimblett opowiedział o tym zestawieniu, w którym wierzy, że nie ma nic do wygrania.

W tej walce mogę tylko przegrać. Nie obchodzi mnie co gadają inni. To zestawienie przegrana-przegrana. Ma serię 6 przegranych. Jeśli wygram to powiedzą, że to Tony Ferguson, że jest skończony. Jeśli przegram, a nie sądzę, że się tak wydarzy, ale jeśli przegram to wszyscy powiedzą, że przegrałem ze skończonym Tonym Fergusonem. To dla mnie przegrana-przegrana, ale tak jak mówiłem wam w przeszłości, nigdy nie odmawiam walk. Zaakceptowałem każdą walkę, którą zaoferowało mi UFC i tak też wydarzyło się w tej sytuacji.

Rzucili mi nazwisko Tony’ego Fergusona. Podpisałem kontrakt. Walczę teraz z legendą, przyszłym uczestnikiem Hall of Fame, tak na to patrzę. Walczę z legendą tego sportu, którego oglądałem dorastając. To będzie dla mnie wielka przyjemność, żeby dzielić z nim oktagon.

28-letni Pimblett (20-3 MMA) w ostatniej walce w grudniu 2022 roku pokonał Jareda Gordona zdaniem sędziów, którzy jednogłośnie wypunktowali starcie na jego korzyść. Werdykt wzbudził niemałe kontrowersje, ponieważ wielu ludzi związanych ze światem MMA widziało zwycięstwo jego rywala. Pimblett w UFC rywalizuje od 2021 roku. W tym czasie wygrał cztery starcia. 15 z 20 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. W przeszłości był mistrzem organizacji Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,903 komentarzy 2,920 polubień

Paddy Pimblett wierzy, że nie ma nic do wygrania w pojedynku z Tonym Fergusonem na UFC 296. Anglik zawalczy z legendarnym El Cucuy w grudniu tego roku w Las Vegas. Niedawno potwierdzone zostało oficjalnie zestawienie młodego Paddy’ego Pimbletta z Tonym Fergusonem. Starcie wschodzącej gwiazdy UFC z weteranem organizacji odbędzie się 16 grudnia tego roku w Las Vegas […]

Odpowiedz polub

click to expand...