Konflikt Darrena Tilla i Mike’a Perryego trwa w najlepsze. Obaj zawodnicy znani są ze swojego wyjątkowego stylu wypowiedzi. Ostatnio „Gorilla” wyzwał na walkę Perryego przy okazji obrażając jego dziewczynę. „Platinum” nie pozostał dłużny swojemu potencjalnemu rywalowi i wypowiedział się o potencjalnej walce z Tillem w wywiadzie dla MMA Junkie.

Chcę ruc*ać mamę Darrena Tilla. Pier*olę Darrena Tilla. Chcę się bić z Darrenem Tillem. Najpierw go zleję, a potem wyskoczę z klatki jak Khabib i kopnę jego mamę w twarz. Je*ać Darrena Tilla.

On jest pier*olonym śmieciem. Jest dzi*ką. Nie mam nic przeciwko dzi*kom, one po prostu lubią ssać chu*e. To w porządku. On lubi ssać chu*e. Dlatego chciałem z nim iść do spa. Je*ać go. Wybaczcie mój język jeśli jest straszny, ale nienawidzę tego skur*ysyna. Nie podoba mi się gdy ktoś mówi pewne rzeczy.

Perry nawet mógłby przejść do kategorii średniej, aby zmierzyć się z Anglikiem.

Nie jest to idealne rozwiązanie, bo ważę w tym momencie 185 funtów. Jeśli on chce ścinać wagę do 185 funtów, mogę się z nim tam bić. Spróbuję nabrać trochę masy i będę od niego szybszy, a on będzie pier*olonym grubasem. Je*ać go.

„Platinum” opowiedział także o sparingu z Tillem z przeszłości, do którego doszło przy okazji spotkania się obu zawodników.

Rozwaliłem mu oko kiedy sparowaliśmy. Ma ciężkie biodra, tyle mogę mu przyznać. To dlatego, że jest pier*olonym grubasem więc jego biodra są naprawdę ciężkie. Jego stopy były przyklejone do ziemi. Rozwaliłem mu oko, uderzyłem go 20 kombinacjami, małe ciosy w twarz. Jest łatwy do trafienia, to było jak walka z posągiem, tańczyłem wokół niego, a potem próbował mnie obalać. Wtedy uderzyłem go kolanem, rozwaliłem mu oko. Krwawił nawet na zdjęciu, które zrobiliśmy po. Zapytajcie go o sparingi z Mikiem Perrym.

Będę gotowy na walkę w czerwcu, w lipcu. Jutro, dzisiaj, wczoraj, w następny dzień. Nie ma to znaczenia bracie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.