Marcin Najman błyskawicznie zareagował na oświadczenie organizacji FAME MMA w którym możemy przeczytać, że został dożywotnio zdyskwalifikowany z udziału we wszystkich przyszłych wydarzeniach organizacji i nie dostanie pieniędzy za bokserski pojedynek z Donem Kasjo.

Marcin Najman zamieścił na swoim profilu społecznościowym oświadczenie w którym odpowiada na dzisiejszą decyzję organizacji FAME MMA o wykluczeniu go ze swoich przyszłych gal i karze finansowej w postaci braku wypłaceniu mu pensji za walkę z Don Kasjo na gali FAME MMA 8:

No to w kilku zdaniach podsumowania. Nie wiem o jakie rozwiązanie umowy chodzi skoro skończyła się ona w dniu walki. Co do nie wypłaconego wynagrodzenia zajmą się tym moi prawnicy. Oskarżanie Damiana Herczyka w sytuacji gdy to Życinski rozpętał awanturę po przerwaniu walki jest co najmniej nietrafione. Pozew o odszkodowanie za pomówienia przeciwko Życińskiemu będzie złożony w najbliższych dniach.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3499736480101947&id=874885992587022

103 KOMENTARZE

 1. Marcinek Ty to powinieneś się zamknąć w domu i się nie odzywać,  A nie pierdolić głupoty w Internecie.

 2. Na początku wydawało mi się że on specjalnie kręci to wszystko z premedytacją ale ten koleś jest upośledzony.

 3. Na początku wydawało mi się że on specjalnie kręci to wszystko z premedytacją ale ten koleś jest upośledzony.

  Dokładnie. To samo pomyślałem jak wjechał low kickiem zaraz po ostrzeżeniu od sędziego. Stał jak Jaskiniowec, który ni chuja nic nie rozumie po czym przeprowadził swoją złowieszczą szarże odbiegającą od sportowych zasad 😆

 4. No na miejscu Herczyka bym się odciął całkowicie od najmana, bo tu już widać jaka będzie linia obrony :mjsmile:

  Potem będzie " no sorry Damian, próbowałem pomóc, trzymaj się…":benny:

  :neildegrassewhoa:

 5. Oskarżanie Damiana Herczyka w sytuacji gdy to Życinski rozpętał awanturę po przerwaniu walki jest co najmniej nietrafione.

  O Jezusie Przenajswiętszy….

 6. Ciekawi mnie kto w ogóle po takim zachowaniu będzie chciał go widzieć w swoich szeregach. Teraz dał popis niebywałej żenady, został wyrzucony z organizacji gdzie każdy każdego wyzywa i która jest uważana za niepoważną (choć dla mnie organizacyjnie wypadają lepiej niż niejedna profesjonalna organizacja). Mniej by stracił jakby dostał oklep od melanżownika w boksie i nawet odklepał.

 7. Pamiętajcie o romansie Marcinka z TVPIS, nic mu się złego w polskich sądach nie stanie 🙂

  Dokładnie, nawet rozwód kościelny dostanie by wziąć kolejny z Godlewska.

 8. Jeżeli słowo ciałem się stanie to propsy.

  Nikomu się nie udało klauna pozbyć

   ze sportu a Fame się uda

  :razz:utinlaugh:

 9. Brawo Marcin Najman.

  Ciekawe, czy Boniek ukaral Goralskiego za czerwona kartke w meczu z Wlochami kara finansowa za nie przestrzeganie regulaminu gry w pilke nozna. haha niezly pajac.

 10. Teraz wyobraźcie sobie, że nazywacie się Marcin Najman, ale nie ten z gali FameMMA i dostajecie mase wiadomości od psychofanów :razz:ociesznymirek:

  Zobaczcie on siebie wpisuje w wyszukiwarkę xD

  Nic dziwnego, ze ma psychofankę Dorotkę

 11. Brawo Marcin Najman.

  Ciekawe, czy Boniek ukaral Goralskiego za czerwona kartke w meczu z Wlochami kara finansowa za nie przestrzeganie regulaminu gry w pilke nozna. haha niezly pajac.

  Ty Trolujesz 😀 uff

 12. Dokładnie. To samo pomyślałem jak wjechał low kickiem zaraz po ostrzeżeniu od sędziego. Stał jak Jaskiniowec, który ni chuja nic nie rozumie po czym przeprowadził swoją złowieszczą szarże odbiegającą od sportowych zasad 😆

  Właśnie szkoda że nikt nie wpadł na to by zrobić wywiad z Bonkowskim , albo że Bonkowski nie zrobił jakiegoś duszenia el szczochowi jak ściągal go z Don Zegarka.

 13. Toć to szok!!! :scary:

  Obecnie nikt mnie tam w mediach nie wku#wia jak Marcin Najman

  Kiedyś uważałem go za dobrego cwaniaka, ale tu już jest jakaś dwu biegunowosc, on wieży w swoje kłamstwa i swoją "karierę" naprawdę bierze na poważnie. Tu już tylko egzorcysty potrzeba :facepalm:

 14. FAME MMA podało, że składa zawiadomienie do prokuratury na Damiana Herczyka :cmgkeepgoing:

  Straszna lipa, na gali był Sobota, a on napewno potwierdzi zeznania 60 i Herczyk będzie kręcił na Białołęce 🙁 szkoda chłopa bo to ofiara gry Najmana

 15. Najman to już nawet FAMEMMA nie chce, bądź co bądź, organizacja wywodzącą się z patologii internetu. Rekord!

 16. Najman ma w d…e pensje. U jednego buka postawil że kopnie u drugiego że dyskwalifikacja u trzeciego że jego trener nogę skręci zycinskiemu.

 17. szkoda chłopa bo to ofiara gry Najmana

  Czego ofiara? Gość wchodzi sobie na luzie do klatki, podchodzi do zgebowanego Kasja, wykręca mu nogę i gada sobie poten z kimś z boku. Na Najmana nawet nie spojrzał. Ten gość to kurwa zjeb do kwadratu jak myślał, że przy tylu kamerach nikt nic nie zauważy. A potem pierdoli jakieś kocopoły, że go kopnął. Najman odjebał to, co zawsze i nikomu krzywdy nie zrobił, a ten debil skręcił nogę Bogu ducha winnemu człowiekowi i jest ofiarą? Ty kurwa normalny jesteś?

 18. Czego ofiara? Gość wchodzi sobie na luzie do klatki, podchodzi do zgebowanego Kasja, wykręca mu nogę i gada sobie poten z kimś z boku. Na Najmana nawet nie spojrzał. Ten gość to kurwa zjeb do kwadratu jak myślał, że przy tylu kamerach nikt nic nie zauważy. A potem pierdoli jakieś kocopoły, że go kopnął. Najman odjebał to, co zawsze i nikomu krzywdy nie zrobił, a ten debil skręcił nogę Bogu ducha winnemu człowiekowi i jest ofiarą? Ty kurwa normalny jesteś?

  Wydaje mi się że jestem normalny 🙂

 19. Debil nie rozumie, że dostał bana na organizacje i nigdy nie wystąpi tam już, on miał ostatnią walkę i koniec hahah.

  A z tymi telefonami od innych włodarzy to pic na wodę fotomontaż. Wracaj na jasna górę :kis:

 20. Jeśli fame mma zabezpieczyło się pod kątem umowy za świadome złamanie regulaminu w walce to Najman straci na tej walce 3 razy.

  Swoją pensje, hajs na prawników którzy jej nie odzyskają i na pozwie do Kasjusza który w wywiadzie z Kaniem  powiedział tylko to co widział tzn, że do siebie bajerowali na jego oczach, więc o jakimś pomówieniu też nie ma co dyskutować. Dodatkowo mam nadzieję, że Pan Herczyk będzie płacił spore odszkodowanie i przy okazji straci prawa do wykonywania zawodu.

 21. Ciekawi mnie jakie 'dwie największe federacje MMA w Polsce' chciałby by zatrudnić po tym wszystkim Najmana. W KSW ma rekord 0-2, FEN raczej nie ma tyle kasy by opłacić Najmana, Babiloński jest z Najmanem skonfliktowany, pozostałych na Najmana nie stać i to jest paradoks – nie stać ich na zawodnika o zerowych umiejętnościach.

 22. Ciekawi mnie jakie 'dwie największe federacje MMA w Polsce' chciałby by zatrudnić po tym wszystkim Najmana. W KSW ma rekord 0-2

  A, no tak. Przekonałeś mnie :frankapprove:

 23. Ciekawi mnie kto w ogóle po takim zachowaniu będzie chciał go widzieć w swoich szeregach. Teraz dał popis niebywałej żenady, został wyrzucony z organizacji gdzie każdy każdego wyzywa i która jest uważana za niepoważną (choć dla mnie organizacyjnie wypadają lepiej niż niejedna profesjonalna organizacja). Mniej by stracił jakby dostał oklep od melanżownika w boksie i nawet odklepał.

  Stawiam że Lotos go będzie chciał i Najman zawita do FEN.

 24. To co najman odwalił wraz ze swoim trenerem, to jest epicentrum zażenowania.

  Dodając do tego złą energię, która z tego wypłynęła, to w obecnej perspektywie wizerunkowej, sportowej czy biznesowej (tu chyba jedynie jakiś desperat zatrudni teraz pana najmana, ewentualnie jakaś walka z niedźwiedziem czy ufoludem wchodzi w grę aby osiągnąć właściwą oglądalność), to wydaje mi się, że bardziej się tego spier***ić nie dało. Odbije się to konsekwencjami na wielu dla nich ważnych w życiu płaszczyznach.

  Kiedyś myślałem, że on jest całkiem cwany… ale totalny brak logiki i wybieranie najgorszych możliwych rozwiązań w jego ostatnim występie, bo przecież nie walce, nie świadczą za dobrze o jego toku myślenia.

  Nie chcę już go oglądać.

 25. chyba jedynie jakiś desperat zatrudni teraz pana najmana

  Nie trzeba byc desperatem, wystarczy miec srodki i potrafić liczyć

 26. Na początku wydawało mi się że on specjalnie kręci to wszystko z premedytacją ale ten koleś jest upośledzony.

  Najman nie jest upośledzony, on zwyczajnie myślał, że we frikowej organizacji wszystko mu ujdzie płazem, nawet kopanie i DQ w walce bokserskiej bo w końcu niby jest medialnym tworem #1 a liczy się tylko rozrywka. A tu zonk. Gola i Rozpara jednak mają swoje granice żenady.

 27. Chciałbym jedynie nadmienić że jebniety Najman po części ma rację i wypłata jego zakontraktowanych hajsów będzie musiała zostać wypłacona zgodnie z tym co było uzgodnione pomiędzy Najmanem a organizatorami. Nie wiem ile to będzie ale na bank nie mało. Na pewno kontrakt opiewa na jakąś sume która zostaje powiększona w przypadku wygranej bądź zostaje umowna w przypadku przegranej. Dyskwalifikacja = przegrana więc….

  I teraz Fame po wypłacie wynagrodzenia zgodnie ze swoimi regulaminami organizacja może nałożyć kare aczkolwiek te muszą być zawarte w umowie tudzież kontrakcie podpisanym przez zawodnika przed walka. I teraz o ile gaża prawnie przysługuje zawodnikowi w momencie zakończenia walki to karę naklada sie później. Powątpiewam że Fame mialo w umowie zapis który pozwoli kare na Najmana nałożyć ponieważ kary zazwyczaj dotyczą normom moralnym, konwenansom społecznym i obyczajowym itd itp…

  Dalej idąc można przypuszczać ze Najman oczywiście dostanie kwity od Fame z kara do zapłaty ale wcale tego płacić nie musi. Sprawa trafi do Sądu i to Sąd zadecyduje czy i jak oraz czy na pewno Najman złamał w jakiś sposób podpisany kontrakt i czy wysokość kary jest należyta. A w Sądzie różnie może to wyglądać a z całą pewnością jesli Sad uzna rację Fame to nie zasądzi kwoty którą Fame sobie naliczyło.

  :frankapprove:

 28. Chciałbym jedynie nadmienić że jebniety Najman po części ma rację i wypłata jego zakontraktowanych hajsów będzie musiała zostać wypłacona zgodnie z tym co było uzgodnione pomiędzy Najmanem a organizatorami. Nie wiem ile to będzie ale na bank nie mało. Na pewno kontrakt opiewa na jakąś sume która zostaje powiększona w przypadku wygranej bądź zostaje umowna w przypadku przegranej. Dyskwalifikacja = przegrana więc….

  I teraz Fame po wypłacie wynagrodzenia zgodnie ze swoimi regulaminami organizacja może nałożyć kare aczkolwiek te muszą być zawarte w umowie tudzież kontrakcie podpisanym przez zawodnika przed walka. I teraz o ile gaża prawnie przysługuje zawodnikowi w momencie zakończenia walki to karę naklada sie później. Powątpiewam że Fame mialo w umowie zapis który pozwoli kare na Najmana nałożyć ponieważ kary zazwyczaj dotyczą normom moralnym, konwenansom społecznym i obyczajowym itd itp…

  Dalej idąc można przypuszczać ze Najman oczywiście dostanie kwity od Fame z kara do zapłaty ale wcale tego płacić nie musi. Sprawa trafi do Sądu i to Sąd zadecyduje czy i jak oraz czy na pewno Najman złamał w jakiś sposób podpisany kontrakt i czy wysokość kary jest należyta. A w Sądzie różnie może to wyglądać a z całą pewnością jesli Sad uzna rację Fame to nie zasądzi kwoty którą Fame sobie naliczyło.

  :frankapprove:

  I tak mogą udupić tego śmiecia.

  Faktycznie karę od najmana cieżko będzie wyegzekwować, bo ten śmieć nie zwykł płacić, ale z wypłatą mogą się jak najbardziej na niego wyjebać. Powodów jest wiele.

  Ja tylko o jedno się boję i to nie może być prawdą – czyżby ktoś naprawdę chciał zatrudnic tego błazna gdziekolwiek?

  Na miejscu zawodników danej organizacji stanowczo bym zaprotestował. Nie chciał bym na jednej gali walczyć ze śmieciem i konfidentem.

  Wiem, że to gówno da i jedyne co to zostaje mi komentowanie na cohones, ale ja ani nie wykupie ppv na gali tego smiecia, ani nie daje wyswietlen jego filmikow, komentarzy na social mediach.

  Mam nadzieje, że ta KURWA wkoncu zniknie z życia publicznego.

 29. Dalej idąc można przypuszczać ze Najman oczywiście dostanie kwity od Fame z kara do zapłaty ale wcale tego płacić nie musi.

  Tak samo Fame może mu wstrzymać wypłatę na czas orzeczenia sądu. Może to trwać latami. Ciekawe komu braknie szybciej na prawników?

  Fame może powiedzieć, że do walki w ogóle nie doszło, bo zamiast walki bokserskiej został ich zawodnik zaatakowany (obalenie, brak na reakcję sędzego i młotki w parterze, oraz kop w stójce po znowieniu)i to przez gościa co całe życie trenował boks i zna zasady, a od 10 lat siedzi w mma.

  Równie dobrze ja mogę mieć walkę w boksie, ale gościa nie lubię więc pierdolnę go na ziemię, sprzedam kilka soccerów, a kolega wskoczy do klatki i złamie mu nogę- i co? wywinę się tylko dyskwalifikacją i jeszcze kasę za to dostanę?

  Przecież to nie był kop w jaja źle wymierzony, tylko od początku konsekwenie wprowadzony plan.

  Za takie coś mogą mieć spore problemy i nie dostanie pieniędzy to najmniejszy problem.

   Nasza cipcia mieć ciężko.

  Pytanie czy Fame będzie chciało się babrać w to gówno, czy tylko pokaże prawdziwym federacjom- zobaczcie my tego klauna wypierdalamy, a wy niby profesjonalne federacje będziecie się o niego bić. Kto jest patolską federacją?

 30. Kolejka do tego pajaca jest długa, na pewno jeszcze o nim usłyszymy. Ciekawe czy jeszcze ktoś podejmie się trenowania tej cycatej świni.

 31. Wyczuwam ostatnią walkę Pudziana niebawem, chyba wiadomo kto przeciwnikiem.

  Ja myślę, że dostał oferty od Fff na walkę ze Świerczewskim i od Jóźwiaka na walkę z bratem Pudziana.

 32. Toć to szok!!! :scary:

  Obecnie nikt mnie tam w mediach nie wku#wia jak Marcin Najman

  Kiedyś uważałem go za dobrego cwaniaka, ale tu już jest jakaś dwu biegunowosc, on wieży w swoje kłamstwa i swoją "karierę" naprawdę bierze na poważnie. Tu już tylko egzorcysty potrzeba :facepalm:

  To co najgorsze to że on jeszcze wieży w swoje umiejętności i naprawdę myśli że coś w sporcie osiągnął.

 33. Ja myślę, że dostał oferty od Fff na walkę ze Świerczewskim i od Jóźwiaka na walkę z bratem Pudziana.

  A to FFF jeszcze w ogóle żyje? Robienie jednej gali na rok mija się z celem, Fame z interesu nie wykluczą. Zresztą jak mają Genesis to chyba z FFF dali se spokój?

 34. Obawiam się ze Fen zatrudni Marcipa Najmana. Wyszczerzona wydra, prezes Fenu, jest mistrzem dziwnych kroków.

  Plus Lotos, a Marcipie teraz podrodze z Pisem

 35. Obawiam się ze Fen zatrudni Marcipa Najmana. Wyszczerzona wydra, prezes Fenu, jest mistrzem dziwnych kroków.

  Plus Lotos, a Marcipie teraz podrodze z Pisem

  FEN poświęciłby budżet 10 gal na jedną walkę Najmana?

 36. Panowie, bo czytam to już któryś raz, ważny komunikat: oni tam w PiS mają w dupie jakiegoś Najmana!

  Koniec komunikatu.

  :matt:

  Mają już swojego

 37. :waldeklaugh:

  Marcinek cały wieczór twitował i wrzucał filmiki z auta. Czyżby baba pogoniła mitomana? :śmiech::kis:

 38. Marcinek cały wieczór twitował i wrzucał filmiki z auta. Czyżby baba pogoniła mitomana? :śmiech::kis:

  :waldeklaugh:

 39. Nie znałem wcześniej Don Kasjo. Wyglądał mi na jakiegoś przypadkowego chłopaka z ulicy po którym nie widać by cokolwiek trenował. Pomyślałem sobie na takiego ja mógłbym wyjść po 3 miesięcznym treningu. A potem zobaczyłem walkę Don Kasjo z Ambro i zmieniłem zdanie. On jest wytrzymały, wysoki i bije mocno, a do tego wie cokolwiek o boksie (na pewno więcej niż ja). Nie wiem jak ktokolwiek mógł obstawiać że Najman z nim wygra. Podobno ktoś postawił na to 2 tyś zł…

 40. FEN poświęciłby budżet 10 gal na jedną walkę Najmana?

  Lotos. Pamiętaj, ze fen to federacja która zorganizowała walkę wujka samo zło  Arabem. Jeden z najbardziej absurdalnych freakfightow w historii. Prezes kompletnie nie czuje rynku sportów walki, nawet po tylu galach. Jest trochę lepiej ale, czuję, ze nadal są w stanie odjebac każda szopkę.

  Maja tam straszne kompleksy i potrzebę kompensacji, a to potrafi oślepić. Niby doganiali KSW, wjechało Fame mma i zamiotło. Jozwiak bardzo chciałby być Rozpara.

 41. Będzie wielki powrót Marcinka !!!

  Marcin to jest fenomen. Swoją drogą FAME chyba nie ogarnia, że właśnie teraz Najman będzie przeżywał swoją 5 młodość.

 42. Ja tam życzę Marcinkowi, żeby dostał cała wypłatę, bo tak naprawdę z jakiej racji miałby jej nie otrzymać? Wyjść do walki wyszedł, a dyskwalifikacja w jej trakcie jest taką samą ewentualnością jak np no contest itd. „Walka” się odbyła, więc powinien dostać wynagrodzenie.

 43. Ja tam życzę Marcinkowi, żeby dostał cała wypłatę, bo tak naprawdę z jakiej racji miałby jej nie otrzymać? Wyjść do walki wyszedł, a dyskwalifikacja w jej trakcie jest taką samą ewentualnością jak np no contest itd. „Walka” się odbyła, więc powinien dostać wynagrodzenie.

  Bez przesady. Ewentualnością jest przypadkowy mocny kop w jaja, cios w tył głowy w ferworze walki, a nie obalenie i chwilę później lowkick na łydkę w walce bokserskiej.

  Ja mam nadzieję, że żeby spłacić FAME będzie musiał strugać pajaca w tańcach z gwiazdami i na lodzie przez najbliższe 2 lata. Choć to pewnie złudna nadzieja.

 44. Marcin to jest fenomen. Swoją drogą FAME chyba nie ogarnia, że właśnie teraz Najman będzie przeżywał swoją 5 młodość.

  W to akurat wątpię, najważniejszy warunek atrakcyjności Marcipy upadł. Czyli szansa, ze dostanie wpierdol. Nie ma szans. Po pierwsze, Marcipa panicznie boi się przyjąć cios. To jest absolutny fenomen, na skalę tego Eddiego Eagle w skokach narciarskich. Stad te cepowe wjazdy, absolutna niemożność utrzymania ciśnienia. Po drugie jest mistrzem ucieczek od wpierdolu, nie ma szans żeby zwykły człowiek to przełamał.

  To potrzebny były doskonały plan, coś w stylu tego Cutelaby, jeśli wierzyć, ze to był plan, w tej pierwszej walce. Udać zamroczenie po tych chujowych cepach, co lecą dłużej niż osobowy do Koluszek, Marcipa nabierze rezonu, straci czujność i może da się czymś złapać. A prawda jest taka, ze gdyby Marcipa wziął wpierdol na siebie pozbyłby się leku który towarzyszy mu całe życie. Ale do tego nie jest zdolny.

 45. Nie znałem wcześniej Don Kasjo. Wyglądał mi na jakiegoś przypadkowego chłopaka z ulicy po którym nie widać by cokolwiek trenował. Pomyślałem sobie na takiego ja mógłbym wyjść po 3 miesięcznym treningu. A potem zobaczyłem walkę Don Kasjo z Ambro i zmieniłem zdanie. On jest wytrzymały, wysoki i bije mocno, a do tego wie cokolwiek o boksie (na pewno więcej niż ja). Nie wiem jak ktokolwiek mógł obstawiać że Najman z nim wygra. Podobno ktoś postawił na to 2 tyś zł…

  Kasjo zdobył brązowy medal MP w boksie, więc to żaden przypadkowy chłopak nawet biorąc pod uwagę jak nisko spadł krajowy boks. Inni medaliści z tego rocznika teraz robią większe lub mniejsze kariery zawodowe u Wasyla i Snarskiego (Kuliński się wysypał przez używki i teraz robi za sparing partnera).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Polski_w_Boksie_2014

 46. Marcinek cały wieczór twitował i wrzucał filmiki z auta. Czyżby baba pogoniła mitomana? :śmiech::kis:

  Pewnie do Godlewskiej jechał

 47. A może to tajny plan Najmana na wypromowanie przed otrzymaniem własnego programu w TVP Info? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 48. Ja tam życzę Marcinkowi, żeby dostał cała wypłatę, bo tak naprawdę z jakiej racji miałby jej nie otrzymać? Wyjść do walki wyszedł, a dyskwalifikacja w jej trakcie jest taką samą ewentualnością jak np no contest itd. „Walka” się odbyła, więc powinien dostać wynagrodzenie.

  A ja tobie życzę, żebyś zamówił sobię na robotę fachowców, którzy przyjdą najebani, spierdolą robotę i na koniec ukradną pozostałe materiały i narzędzia.

  Robota się odbyła, a więc powinni dostać wynagrodzenie. To taka sama ewentualność jak np. brak odpowiedniego sprzętu.

 49. A ja tobie życzę, żebyś zamówił sobię na robotę fachowców, którzy przyjdą najebani, spierdolą robotę i na koniec ukradną pozostałe materiały i narzędzia.

  Robota się odbyła, a więc powinni dostać wynagrodzenie. To taka sama ewentualność jak np. brak odpowiedniego sprzętu.

  :najmancoty:

 50. :najmancoty:

  Rozumiem, że byś im zapłacił?

  Czy modelki przyjmujące kał do mordy i najman szmacący się na oczach setek za kilkadziesiąt tysi to powód do zazdrości ? :>

  Nie wiem czy trollujesz, ale na wszystkich dzbanów broniących cwela najmana, pluje tak samo jak na niego

  Gratulacje.

 51. Rozumiem, że byś im zapłacił?

  Czy modelki przyjmujące kał do mordy i najman szmacący się na oczach setek za kilkadziesiąt tysi to powód do zazdrości ? :>

  Nie wiem czy trollujesz, ale na wszystkich dzbanów broniących cwela najmana, pluje tak samo jak na niego

  Gratulacje.

  Większego porównania z pizdy dawno nie widziałem. Nie bronię go dzbanku, tylko stwierdzam fakt, że zgodnie z umową za odbycie walki nalezy mu się gaża, więc wielcy panowie włodarze mogą sobie prawdopodobnie popierdolić, a i tak zacierają rączki na hajs z tej całej inby. Ale to już trzeba trochę klapeczki z oczu zdjąć i spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy, a tobie zaraz żyłka pierdolnie, bo jak ten chuj Najman mógł zrobić coś takiego :mamed:

 52. KSW nie zatrudni go bo wizerunkowo wyjdą na tym chujowo a co do FENu to Jóźwiak musiałby by przeprowadzić jakiś spektakularny napad na bank aby go zatrudnić. Wydaje mi się że bierze FAME MMA pod włos licząc że zmienią zdanie.

 53. Rozumiem, że byś im zapłacił?

  Czy modelki przyjmujące kał do mordy i najman szmacący się na oczach setek za kilkadziesiąt tysi to powód do zazdrości ? :>

  Nie wiem czy trollujesz, ale na wszystkich dzbanów broniących cwela najmana, pluje tak samo jak na niego

  Gratulacje.

  Jemu jako praktycznie największemu publicznemu krytykowi Najmana też powiesz, że go broni?

 54. Jemu jako praktycznie największemu publicznemu krytykowi Najmana też powiesz, że go broni?

  Spytaj staną czy szuka ekipy remontowej :werdum:

 55. Większego porównania z pizdy dawno nie widziałem. Nie bronię go dzbanku, tylko stwierdzam fakt, że zgodnie z umową za odbycie walki nalezy mu się gaża, więc wielcy panowie włodarze mogą sobie prawdopodobnie popierdolić, a i tak zacierają rączki na hajs z tej całej inby. Ale to już trzeba trochę klapeczki z oczu zdjąć i spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy, a tobie zaraz żyłka pierdolnie, bo jak ten chuj Najman mógł zrobić coś takiego :mamed:

  Jaki kurwa fakt, jakie porównanie z pizdy, przychodzisz do roboty, nie wykonujesz jej i łamiesz regulamin, to chuj się należy a nie hajs.

  Przyjdź najebany do tej swojej fabryki parówek, wyzwij szefa, opluj kolegę z działu i zobaczymy jaką pensję dostaniesz dzbanie.

  Nic mu się nie należy i jedyne w czym popieram fmma jest właśnie działanie względem tego śmiecia i powinni świecić przykładem dla innych federacji w tym względzie.

  Patrząc z szerszej perspektywy. cwel najman jest taką pizdą, że nie podjął honorowej walki na gołe pięsci (co ja potrafiłem zrobić w wieku kurwa 14-15 lat  i wielu moich rówieśników), po trybsonie ta faja mówiła, ze co to za unikanie walki w parterze, prawdziwi mężczyźni walczą na pięsci i z racji dostania jednej fangi na brode, ta kurwa łapie za nogę i przewraca, zasłania się jakąś rodziną, bo ktoś coś  tam powiedział.

  Dla jednych dzbanów jest to geniusz marketingu, dla mnie przegryw i śmieć.

  najman zarabia kilkadziesiąt tysięcy złotych za walke. Ma z 2 walki w roku.

  Niech będzie 100 tysięcy nawet za jedną to daje 200 tysięcy za rok.

  I kurwat tyle lub nawet połowe tego da się wyciągnąć będąc wystarczająco zaradnym i inteligentnym. NIE ROBIĄC Z SIEBIE KURWY NA CAŁA POLSKE.

 56. Jemu jako praktycznie największemu publicznemu krytykowi Najmana też powiesz, że go broni?

  Nie znamy zapisów kontraktowych. Podobno Conor w walce z Floydem miał zapis, że jak coś podobnego by odpierdolił, to nie dostałby hajsu. Może nasz gwiazdor miał coś podobnego?

  Tak więc to wszystko gdybanie. Jak dojdzie do rozprawy, to może  dopiero się dowiemy.

  Póki co, inba trwa. Nie wiedziałem, że ratunkiem w 2020r będzie Najman i Fame.

  P.S. o co chodzi z tą Godlewską? Kilka osób w różnych wątkach wspominało o niej. W tematach frików nie siedzę…

 57. najman zarabia kilkadziesiąt tysięcy złotych za walke. Ma z 2 walki w roku.

  Niech będzie 100 tysięcy

  Co ty wgl pierdolisz XDDDD

 58. Jemu jako praktycznie największemu publicznemu krytykowi Najmana też powiesz, że go broni?

  Czy nie widzisz sarkazmu w tej wypowiedzi?

  Zresztą możemy sobie gadać, ciekawe co srajmana prawnicy zrobią fmma jak mu wstrzymają wypłate.

  Kary od niego nie wyegzekwują, to raczej pewne, ale płacić też mu nie muszę.

  Także to jest idealne działanie, dla pozbycia się wszelkiej jakości dzbanów z zawodowych gal.

  Nie walczysz, nie dostajesz hajsu.

  Nie chce mi się wklejać, ale proponuję zobaczyć ostatnią walkę Luisa Ortiza w boksie i zobaczyć info nt. wypłaty dla jego przeciwnika.

  Sądzę, żę posród nas 99,9% trenujących tu osób jakąkolwiek sztukę walki, potrafiło by stanać przed (mniejszym lub równym) gościem i wymieniać z nim ciosy, lub walczyć w jakikolwiek sposób (W SWOJEJ  WYUCZONEJ PŁASZCZYŹNIE)

  Ta pizda tego nie potrafiła, pokonała tylko dwóch upośledzonych ludzi, którzy nie powinni zostać dopuszczeni do walk

 59. Co ty wgl pierdolisz XDDDD

  Ok, ile najman zarabia wg Ciebie?

  Jaka jest cena za robienie z siebie śmiecia?

  Poprostu nasza miare społeczeństwa jest hajs, nie godność, nie honor, nie inne wartości.

  Instagramy i fejk życie "gwiazd i influencerów" wyprało większości ludzi mózgi.

  najman w normalnych warunkach nie instniałby po walce z koksem.

  Trafił na czasy, gdzie zjeść gówno = hajs = rozpoznawalność.

  Nie muszę się z tym godzić, ucinam temat, zaręczam, że jedyną rzecz jaką zhejtowałem w necie jest właśnie najman.

  Jebać go.

 60. Jemu jako praktycznie największemu publicznemu krytykowi Najmana też powiesz, że go broni?

  Przecież Stano beke sobie robi. Widać że nie rozumiesz jego wpisów.

 61. :scary:

  wybacz 🙂 słownik w telefonie ale dzięki za czujność, stary chłop a takie gafy, wstyd jak córka będzie czytała 🙂

 62. stary chłop a takie gafy, wstyd jak córka będzie czytała 🙂

  Po tym wpisie wszyscy mają pewność, że na 100 %, nie jesteś Marcinem Najmanem :jarolaugh:

 63. Nie znałem wcześniej Don Kasjo. Wyglądał mi na jakiegoś przypadkowego chłopaka z ulicy po którym nie widać by cokolwiek trenował. Pomyślałem sobie na takiego ja mógłbym wyjść po 3 miesięcznym treningu. A potem zobaczyłem walkę Don Kasjo z Ambro i zmieniłem zdanie. On jest wytrzymały, wysoki i bije mocno, a do tego wie cokolwiek o boksie (na pewno więcej niż ja). Nie wiem jak ktokolwiek mógł obstawiać że Najman z nim wygra. Podobno ktoś postawił na to 2 tyś zł…

  Kursy bukmacherów nie są przypadkowe. Pierwsze gale FAME to była większa loteria. Teraz już o części ludzi tam występujących coś wiadomo.

 64. Jazda z k…, hej Marcin jazda z k…., przeciez wykonales zadaniem z naddatkiem i jesli maja miec miejsce jakies finansowe korekty to wylacznie bonus. Moglbys przy okazji wesprzec klub trenera Herczyka, bo cos czuje, ze grono jego  sponsorow mocno sie zawezy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.