Walka wieczoru gali UFC 256 według wielu specjalistów uznana może być za najlepszy pojedynek w tym roku. Deiveson Figueiredo w obronie pasa mistrzowskiego UFC zmierzył się z Brandonem Moreno. Na gali wystąpili także Ciryl Gane, Tony Ferguson i Charles Oliveira. Zobaczcie najlepsze momenty tego wydarzenia w zwolnionym tempie w „Fight Motion”.

5 KOMENTARZE

 1. Cigano kwestionuje decyzję:

  https://cohones.mmarocks.pl/threads/to-było-nieuczciwe-junior-dos-santos-nie-akceptuje-wyniku-ostatniej-walki.63230/

  Oczywiście trochę pizdowato jęczy, bo byłby skończony w inny sposób, był odpowiednio mocno podłączony ale co do samego uderzenia, które odłączyło go jeszcze bardziej – ma chłop rację, dostał w tył głowy.

  W temacie ktory podrzcuiles wszyscy zgodni, ze legalne.

  Ja mam zawsze problem jak to oceniac. Nie trawie bicia w tyl glowy, kazdy ma na to wyjebane i nikt z tym nic nie robi.

  Z tego video co tam jest ja sie nie podejmuje oceny (widzialem gorsze rzeczy, ktore sedziowie puszczali), ale uciekanie od rywala i stawanie do niego tylem/bokiem raz ze nie wyglada dobrze dla sedziow, a dwa moze przyniesc taki cios.

 2. ale uciekanie od rywala i stawanie do niego tylem/bokiem raz ze nie wyglada dobrze dla sedziow, a dwa moze przyniesc taki cios.

  Tak. W dodatku każdy ma inny czas reakcji i być może dla Gane był on za krótki (czas, który upłynął od momentu odwrócenia głowy do momentu wyprowadzenia ciosu)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.