Mistrz wagi super średniej Brave CF, Marcin Bandel, wypełnił swoje obowiązki przed pierwszą obroną pasa. Polak zmieścił się w limicie wagowym.

Bandel zawalczy z niepokonanym Kamalem Magomedovem na gali Brave CF 77. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 5 grudnia, w Isa Town w Bahrajnie. Pierwotnie do starcia miało dojść już w czerwcu, jednak wówczas zostało one odwołane. Popularny „Bomba”, podobnie jak jego przeciwnik, zrobił wagę przed jutrzejszym pojedynkiem. Polak wniósł na wagę 79,1 kilograma, podczas gdy Magomedov ważył trochę mniej, bo 78,7 kg. Bandel nie ukrywa, że cieszy się z powodu nadchodzącego pojedynku.

Bandel (MMA 22-7-1) pas wagi super średniej zdobył w swoim ostatnim pojedynku. Popularny „Bomba” poddał byłego zawodnika UFC, Ismaila Naurdieva, w pierwszej rundzie balachą na gali Brave CF 63 w październiku 2022. Na walkę mistrzowską w bahrajńskiej organizacji, gdzie rywalizuje od 2021 roku, zapracował dwiema wygranymi. Bandel przed angażem w Brave CF walczył dla m.in. EMC, FEN czy UFC. „Bomba” jest znany ze swoich kapitalnych umiejętności parterowych – aż 19 z 22 zwycięstw zdobywał poddając swoich przeciwników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,554 polubień

Do Brave CF mam sentyment, bo walczył tam Król Czimajew

Odpowiedz polub

B
Bandog88

Oplot Challenge
Featherweight

19 komentarzy 35 polubień

Powodzenia Marcin, trzymamy kciuki

Odpowiedz polub