W grudniu do okrągłej klatki KSW powróci Andrzej Grzebyk i zapewnia, że będzie gotów na starcie z Madarsem Fleminasem, chociaż przyznaje, że fani zapewne czekali na inne zestawienie.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w PreZero Arenie Gliwice, dojdzie do konfrontacji Andrzeja Grzebyka z Madarsem Fleminasem. Po ogłoszeniu tego zestawienia Andrzej Grzebyk napisał na Facebooku:

Grudzień należy do nas Elita. Po raz kolejny przyjdzie mi zawalczyć w Arena Gliwice
16.12.2023
Może to nie ta walka, na która czekaliście, ale na pewne decyzje nie mamy wpływu. Jedno jest pewne, będę gotów na każdego. Po to trenuję.

Niedawno w programie Oktagon Live Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, przyznał, że początkowo planowano, aby Andrzej Grzebyk zmierzył się po raz drugi z Adrianem Bartosiński, mistrzem wagi półśredniej. Ostatecznie jednak Bartosiński zawalczy z Salahdinem Parnasse’em.

Andrzej Grzebyk ma za sobą siedem pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 82 i rozprawił się z Brianem Hooiem. Była to czwarta wygrana Grzebyka w okrągłej klatce i pierwsze zwycięstwo od blisko siedmiu lat zdobyte na pełnym dystansie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,871 komentarzy 2,867 polubień

W grudniu do okrągłej klatki KSW powróci Andrzej Grzebyk i zapewnia, że będzie gotów na starcie z Madarsem Fleminasem, chociaż przyznaje, że fani zapewne czekali na inne zestawienie. Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w PreZero Arenie Gliwice, dojdzie do konfrontacji Andrzeja Grzebyka z Madarsem Fleminasem. Po ogłoszeniu tego zestawienia Andrzej […]

Odpowiedz polub

click to expand...