Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28.

Zobacz również: FEN 28: Michał Kita vs Igor Pokrajac dodane do karty walk czerwcowej gali

Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem brata „Pudziana”. Krystian, który w programie „Koloseum” został zapytany o rywala i któremu przypomniano, że jego brat już w drugiej walce zmierzył się z mistrzem wagi ciężkiej UFC, odpowiedział:

Nie porywam się z motyką na słońce. Rywal będzie dobrany do mojego poziomu. Trzeba być realistą, nie mogę się bić z kimś, kto ma bogaty i doświadczony rekord. Ja jestem w tym sporcie laikiem, bo trenuje od niedawna. Metodą prób i błędów idę do przodu, a mam od kogo się uczyć. Mój brat popełnił kilka błędów i dlatego chcę ich uniknąć.

Pudzianowski przyznał, że propozycja od organizacji FEN pojawiła się nagle i nie zastanawiał się nad nią długo, bo też na karierę w MMA nie zostało już mu wiele czasu.

Ja chcę się bić i rozwijać. Mam jeszcze trzy, cztery lata maksymalnie w tym sporcie. Do młodzieniaszków już nie należę. Cyfry gonią, ale ja się czują jak dziewiętnastolatek.

Krystian Pudzianowski zdradził też, że do swojej drugiej walki MMA miał wyjść już w grudniu, ale nie powiedział z jakiego powodu do starcia nie doszło. W grudniu w Zielonej Górze odbyła się druga gala organizacji FFF, dla której Krystian debiutował w MMA.

Cała rozmowa z Krystianem Pudzianowskim do zobaczenia tutaj.

23 KOMENTARZE

 1. Mój brat popełnił kilka błędów i dlatego chcę ich uniknąć.

  Oj, bo Mariusz na sparing zaprosi.. :fjedzia:

  Cyfry gonią, ale ja się czują jak dziewiętnastolatek.

 2. Nie porywam się z motyką na słońce.

  Metodą prób i błędów

  Widać ze starszy brat poduczyl troche jak udzielac wywiadow:lol:

 3. Widać ze starszy brat poduczyl troche jak udzielac wywiadow:lol:

  bracia mają chyba listę tych powiedzonek wykutą na blachę

 4. hmm wywnioskował zapewne że Mariusz popełnił duży błąd i mnóstwo czasu spędził gotując kamień. On tego błędu nie popełni, także Krystek po pas Fenu.

 5. Widać ze starszy brat poduczyl troche jak udzielac wywiadow:lol:

  Oo tu się nie zgodzę. Mariusz na Słońce porywa się z siekierą.

 6. Przede wszystkim dobrany przeciwnik dla Krystiana w Fenie nie mógł być nigdy drugi w kulach , bo gdyby wyszło na jaw że jakims dziwnym sposobem ten oponent był kiedyś drugi w kulach  to wtedy to juz :razz:udziaonicbyniedao: i to byłby kardynalny błąd :juanlaugh:

 7. Nie porywam się z motyką na słońce. Rywal będzie dobrany do mojego poziomu.

  Czyli kolejny kulturysta.

  Ja chcę się bić i rozwijać. Mam jeszcze trzy, cztery lata maksymalnie w tym sporcie. Do młodzieniaszków już nie należę

  Czyli się "pobije", ale już się nie rozwinie.

 8. Leda ciśnie jurasa

  I bardzo kurwa dobrze. Tu tez pewnie biora gore animozje kibicowskie. Leda to Widzewiak a tamten wiadomo odwrocona elka…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.