Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28.

Zobacz również: FEN 28: Michał Kita vs Igor Pokrajac dodane do karty walk czerwcowej gali

Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem brata „Pudziana”. Krystian, który w programie „Koloseum” został zapytany o rywala i któremu przypomniano, że jego brat już w drugiej walce zmierzył się z mistrzem wagi ciężkiej UFC, odpowiedział:

Nie porywam się z motyką na słońce. Rywal będzie dobrany do mojego poziomu. Trzeba być realistą, nie mogę się bić z kimś, kto ma bogaty i doświadczony rekord. Ja jestem w tym sporcie laikiem, bo trenuje od niedawna. Metodą prób i błędów idę do przodu, a mam od kogo się uczyć. Mój brat popełnił kilka błędów i dlatego chcę ich uniknąć.

Pudzianowski przyznał, że propozycja od organizacji FEN pojawiła się nagle i nie zastanawiał się nad nią długo, bo też na karierę w MMA nie zostało już mu wiele czasu.

Ja chcę się bić i rozwijać. Mam jeszcze trzy, cztery lata maksymalnie w tym sporcie. Do młodzieniaszków już nie należę. Cyfry gonią, ale ja się czują jak dziewiętnastolatek.

Krystian Pudzianowski zdradził też, że do swojej drugiej walki MMA miał wyjść już w grudniu, ale nie powiedział z jakiego powodu do starcia nie doszło. W grudniu w Zielonej Górze odbyła się druga gala organizacji FFF, dla której Krystian debiutował w MMA.

Cała rozmowa z Krystianem Pudzianowskim do zobaczenia .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.