Obecny mistrz wagi lekkiej UFC — Charles Oliveira pojawi się na gali UFC 264 i obejrzy z bliska pojedynek Dustina Poiriera oraz Conora McGregora.

W walce wieczoru gali UFC 264 wystąpi Conor McGregor oraz Dustin Poirier. W oktagonie panowie spotkają się po raz trzeci. Niewykluczone, że ten pojedynek wyłoni kolejnego pretendenta do pasa mistrzowskiego UFC wagi lekkiej. Okazuje się, że Charles Oliveira przybędzie do Las Vegas w celach promocyjnych kolejnego wydarzenia i najprawdopodobniej zmierzy się ze zwycięzcą walki wieczoru.

Ostatnie dni dla brazylijskiego mistrza nie były łatwe. Jego wieloletni trener, który odpowiadał za przygotowanie kondycyjne, zmarł. Mimo to mistrz pojawi się na wydarzeniu w Las Vegas.

Alaelson Albuquerque, trener kondycyjny Charlesa Oliveiry zmarł w wieku 48 lat.

Charles uda się do Vegas w czwartek i będzie obserwował z bliska starcie Poirier  vs McGregor 3 – poinformował dziennikarz MMAFighting na Twitterze.

Według wielu dziennikarzy Oliveira znajdzie się przy oktagonie ze względów promocyjnych. Brazylijczyk w rozmowach z portalami MMA podkreśla, że nie został mistrzem z przypadku i podejmie każdego, obowiązkowego pretendenta.

Nigdy nie wybierałem zawodników i zawsze jestem gotowy, aby wyjść do oktagonu. Conor i Dustin to dwa duże nazwiska, każdy ich rozpoznaje w naszym sporcie. Jestem gotowy na takie starcia, moje jiu-jitsu pozwoli mi na zwycięstwo, mogę też pokusić się o nokaut.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.